Lumia 925 vs Lumia 1320

fotoğraf konusuna takılmazsan 1320 işlemci olarak daha hızlı (çift çekirdek 1,7) ayrıca burada duyduğum kadarıyla 925 aşırı ısınma sorunu varmış

Bence 925 çünkü kamerası üst düzey, tasarımı çok güzel. 6" aşırı büyük geliyor bana ama seni bilmem. 1320'nin ekranı dışında 925'ten fazla üstün tarafı yok.

925'in artılar:
- Ekran Amoled ve ppi değeri yüksek. Çok daha başarılı bir ekrana sahip.
- Metal çerçeveli dayanıklı ve güzel tasarıma sahip
- Kamerası çok daha başarılı
- 1320'den 90 gr daha hafif.

1320'nin artıları:
- O fiyatta ve o ekran boyutunda başka telefonun bulunmaması
- 925 metal çerçevesi yüzünden ısınma sorunu yapıyormuş, 1320 kaliteli bir plastik daha az ısınma yapar.
- İşlemcisi biraz daha iyi
- Bataryası biraz daha uzun gidiyor

Kararı sen ver...

Önce ne tür telefon istediğine karar ver f/p mı yoksa fotoğraf için mi alıcaksın? 1320'nin gündüz çekimleri idare eder ama gece çekimleri vasat ve ekranı büyük. (Bence büyük olması daha iyi bir metin veya kitap okurken çok iyi oluyor)

Önce ne tür telefon istediğine karar ver f/p mı yoksa fotoğraf için mi alıcaksın? 1320'nin gündüz çekimleri idare eder ama gece çekimleri vasat ve ekranı büyük. (Bence büyük olması daha iyi bir metin veya kitap okurken çok iyi oluyor)
Önemli olan sağlamlığı. Oyun ve uygulama için alacağım. Kamerasının çok üstün bir şey olmasına gerek yok. Ya android ya da windows phone işletim sistemli bir telefon istiyorum. Max. 1000 Tl.

Önemli olan sağlamlığı. Oyun ve uygulama için alacağım. Kamerasının çok üstün bir şey olmasına gerek yok. Ya android ya da windows phone işletim sistemli bir telefon istiyorum. Max. 1000 Tl.
1000 tl ye android alırsan 1 yıl sonra çöp olcağını düşünüyorum açıkcası. 1320 kullanıyorum ben gayet sağlam bence hiç bir telefon kusursuz değildir. Benimde o kadar bütçem vardı 1320 aldım kamerayla işim olmaz. Telefonu almadan önce oyun oynamazdım şimdi asphalt 8 felan oynuyom baya iyi biraz ısınıyo ama o kadar abartılcak birşey değil.

1000 tl ye android alırsan 1 yıl sonra çöp olcağını düşünüyorum açıkcası. 1320 kullanıyorum ben gayet sağlam bence hiç bir telefon kusursuz değildir. Benimde o kadar bütçem vardı 1320 aldım kamerayla işim olmaz. Telefonu almadan önce oyun oynamazdım şimdi asphalt 8 felan oynuyom baya iyi biraz ısınıyo ama o kadar abartılcak birşey değil.
Çıldırmak üzereyim diyebilirim. Çünkü çok alternatif var. Sınırsız param olacak ki canımı sıkmadan alabileceğim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı