Lumia 520 Bluetooth Bağlantı Sorunu

albaywolf

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar dün Lumia 520 aldım. Bluetooth sorunum var. Telefonu bilgisayara bluetooth ile bağlıyorum 2 saniye sonra hata vermeden bağlantı kesiliyor. Başka telefondan veri aktarımı yapamıyorum. Hata vermeden aktarımı iptal ediyor. Eşleştirme de yapsam değişen bir şey yok. Bu sorunu nasıl çözerim? Bilgisayarımda Windows 8.1 var. Bluetooth anakarta entegre.

Başka telefondan veri aktarımı yapamıyorum derken Lumia ile mi yoksa bilgisayar ile mi? Yani sorun bilgisayarda mı yoksa Lumia'da mı onu tespit etmek lazım önce. Her halükarda anakartın nedir?

Anakartım P8Z68 Deluxe Gen3. Windows 8.1 64 bit yüklü. Konuyu tekrar hortlatmamın sebebi, daha sorunu çözemeden telefonum çalınmıştı ve ben 2 gün önce aldığım Lumia 620'de de aynı sorunu yaşıyorum. Sanırım 7 ve 8'de bu sorun yok sadece 8.1'den kaynaklanıyor. Diğer telefonları henüz deneyemedim çünkü etrafımdaki herkeste İphone var.

Bluetooth Bağlantı Sorunu

NV3P1Y.jpg

USB\VID_0B05&PID_179C&REV_0001
USB\VID_0B05&PID_179C

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı