Lumia 525 almalı mıyım?

Zenfone 4 alırsanız telefon güncellemesi için bekleme sıkıntısına girersiniz. Düşünün Lolipop güncellemesi Nisan ayında gelecek. Peki ya bundan sonraki güncellemeler? Gelip gelmeyeceği belli değil.
Lumia 525 veya başka bir Lumia cihaz alırsanız, Windows 10 güncellemesi ve onun getirdiği bütün güncellemeleri alabileceksiniz. Windows 10 sonrası zaten çok uzakta. O yüzden telefonunuz sizi en az 3 yıl güncel tutacaktır.

Ben lumia 520 kullanıyorum çok memunun önceden ucuz bir android kullanıyordum beni canımdan bezdirdi. Bütçen kısıtlıysa kesinlikle Windows Phone diyorum. Bazı uygulamalar yok ama genel kullanıcı için uygulama açığı olduğunu düşünmüyorum.

Onu bunu bırakın Ayarlar>Kablosuz ve Ağlar>Bağ. ve taşınabilir Wİ-Fİ Alanı>Usb ile bağlanma var mı? bu şekilde Wi-Fi veya 3G modem oluyor GT-S5360'ta var onu kullanıyorum şuan. Onbord Ethernet bozuldu yenisi gelene kadar böyle kullanıyorum.
SC20141204-180200.png
SC20141204-180210.png
SC20141204-180216.png

Son düzenleme:
Sizin telefonunuzla (GT-S5360) Lumia 525'i kıyaslamaya kalksak her türlü Lumia 525 ağır basar. Bir kere 3 inç ekran kalmadı bu devirde. 4 inç bile az gelebiliyor, o yüzden ben arkadaşa Lumia 535 önerdim.
En önemli fark ise telefonun stabil çalışması olacaktır.
Sizin telefonunuz 350-400 TL. Lumia 525 420-450 TL aradaki farkı fazlasıyla hak ediyor.
Sizin telefonunuz bende olsa, kullanmam gerekse anca 3g modem yerine kullanırdım onun dışında kullanmazdım.
Ayrıca bahsettiğiniz eksiklik yazılım güncellemesiyle getirilebilecek bir özellik. Herkesin ihtiyacı olan olmazsa olmaz bir özellik de değil açıkçası.
Bir şeyleri savunmak için savunmayalım lütfen.
Windows Phone telefonlarla ilgili eleştiri yapmak istiyorsanız yapabileceğiniz en önemli eleştiri mağazası olabilir. O da günlük kullanım için fazlasıyla yeterli.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı