Lumia 535 vs Lumia 640

G3ZG4N

Hectopat
Yer
Venüs
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Teknolojileri/Öğrenci
Merhaba, 1 gün öncesinde Lumia 535 sipariş etmiştim. Pazartesi günü elime ulaşıcak. Fakat iade seçeneğim varken sormak istedim. Aşırı büyük farklar var mı arasında ben ön kameraya çok önem veren birisiyim. S200 var içerisinde, 1 yıl idare edebilir mi beni. Aşırı oyun oynamam ama boş kaldığımda oynarım. L535'in 5 MP ön kamerası var ama ne ClearBlack teknolojisi nede HD ekranı var. Sizce ne yapmalıyım, bütçemi aşamam 640 XL almayı düşünmüştüm ama maddi durumlar gereği vazgeçtim.

Sen bana benzer bir kullanıcısın ama ben biraz daha detaycıyım. 535'i ilk elime aldığımda dedim ki "Adamlar yapmış." . Hiç kuşkun olmasın güncellemelerini yap herşeyini tak kullan. Kameraları çok iyi , hızı akışkanlığı çok iyi. bataryayı sabah şarjdan çıkartıyorum akşam 7 gibi falan %93 oluyor. İçin rahat olsun Güle güle kullan :)

L535, L640'tan sadece ön kamera olarak iyi, zaten sende ön kamera için L535 almışsın. Pek bir bilgim yok ama L640'ın ön kamerası pekte iyi değildi zaten. Güle güle kullan. Ayrıca oyun konusuna gelirsek S200, Windows Mobile platformunda gayet yeterli ve iyi bir performans veriyor. Çok zorlayacak oyunlar dışında pek bir sıkıntı yaşamazsın diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı