Lumia 720 tavsiye eder misiniz?

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar anneme bir hediye almak istiyorum telefon Lumia 720'yi yarın %100 alacağım, tavsiye eder misiniz?

Forumda incelemesi vardı zaten.

Tasarımı çok hoş. Ben kare tasarımları seviyorum o yüzden Lumia 620 biraz değişik geliyor bana. Şık, hızlı bir telefon. Şimdi baktım da her yerde aynıymış. 820 ile 720 arasında ki fiyat farkı diğer telefonlara göre daha az. Kamerası da çok iyi. Bence kaçırılmayacak bir telefon. Bu video tüm görüşlerimi değiştirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siparişini verdim zaten yarın elime ulaşacak, sadece doğru seçim yaptım mı diye düşünmüştüm. :)

Hayırlı olsun. :) Lumia 520 çok iyi bir telefon. 720, 2 üst modeli olduğuna göre pişman olmazsın herhalde.

Annen özelliklere ve fazla stabiliteye bakmayacağı için iyi telefon.

Aynen öyle. ;)

Bu nedenle de şık bir telefon lazım oldu ve internette popüler telefonları çıkardım gösterdim Lumia serisini beğendi ve onu sipariş verdim.

Yarın sabah 12 gibi elime ulaşacak.

Beyler telefon elime ulaştı, bu da resimler. Hakikatten şık ve güzel bir telefon. ;)

B227CdI.jpg

Tbs39j5.jpg

ioMueMQ.jpg

ea1jpOF.jpg

Anahtar olayına bayıldım. :D

DWqDfqM.jpg

Devir Windows 8 devri arkadaşlar. :D

QDpMOOT.jpg

uOCklb5.jpg

Evet ve bu çekimler boyunca bana C70'in yan kapağı eşlik etti. :D

ewgHqWs.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı