Lumia 720 tavsiye eder misiniz?

Yedeği yok, 1 tane geliyor. SD kart yuvasını ve SIM kart yuvasını çıkarmak için bir anahtar, tıpkı iPhone'da olduğu gibi

Aynen öyle. ;)

Bu nedenle de şık bir telefon lazım oldu ve internette popüler telefonları çıkardım gösterdim Lumia serisini beğendi ve onu sipariş verdim.

Yarın sabah 12 gibi elime ulaşacak.

Yazmayayım dedim fakat yazayı 1 ay sonra tablet şiparişi için hazır ol.

- - - Güncellendi - - -

Yedeği yok, 1 tane geliyor. SD kart yuvasını ve SIM kart yuvasını çıkarmak için bir anahtar, tıpkı iPhone'da olduğu gibi

Bilgi için teşekürler.
Bence iPhone'dan daha kullanışlı olur iPhone sadece moda bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar anneme bir hediye almak istiyorum telefon Lumia 720'yi yarın %100 alacağım, tavsiye eder misiniz?

Forumda incelemesi vardı zaten.

Hocam merhaba, bende bu telefondan almayı düşünüyorum. Kullanıcısını bulmuşken hemen sorayım:)

Windows Phone almaya karar verdim ve bende Lumia 720 serisini seçtim bu seçimdeki en önemli etken 2000 mA batarya gücüydü. Sence kullandığınız için biliyorsunuz sarj süresi tatmin edici midir? 2 günü görür müyüm? Bir sorum daha 512 mb ram telefonu uygulamalarda kasıyor mu?

Telefonun bataryası açıkçası tatmin edici. Bence Lumia 720 serinin en şık telefonu, sırf inceliğinden dolayı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı