Lumia 735 Alınabilir Mi?

OnuR916

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bu zamana kadar ön kameralarımın kötü olduğu için çok fazla fotoğraf çekilmedim. Bu telefonun ön kamerasının iyi olduğunu düşünüyorum ve fiyatı da uygun. Lumia 535 vardı daha önceden bende, 5MP ön kamerası vardı ama pastel gibi çekiyordu. Ön kameraları aynı mıdır? Aynı ise ZTE Blade V6 almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
735'in ön kamerasından çok çok memnun kalmıştım. Diğer özellikleri sizin gereksinimlerinizi karşlılar mı bilmiyorum ama kamera konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Yine de aklınızda soru işareti varsa:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

735'in ön kamerasından çok çok memnun kalmıştım. Diğer özellikleri sizin gereksinimlerinizi karşlılar mı bilmiyorum ama kamera konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Yine de aklınızda soru işareti varsa:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki, siz olsanız G4 Beat mi tercih edersiniz yoksa L735 mi?

Yanlış hatırlamıyor isem Windows Phone piyasa olarak %1 in altına düşmüştü satış olarak. Bu ileride Wp' ların piyasadan tamamen çekilmesine neden olabilir. Bu yüzden bana kalırsa ZTE alın veya araştırıp doğru kararı verin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı