Lumia 735 Almayı Düşünüyorum

@portif520

Hectopat
Daha fazla  
Ben Lumia 520 kullanıyorum. Gözüme Lumia 735 kestirdim. Yani çıktı ama kullanan varsa özellikle kamerada canlılık nasıl ? Isınma ve şarj gidiyor mu yazabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft un tamda nokia yı satın aldığı bi dönemde ve Nokia adıyla bi telefon üretmeyeceği bi süreçte braz daha beklemeni yeni çıkacak Windows Phone modelleri beklemeni öneririm.

Beklemenin bi farkı olmaz gibi geliyor bana, sonuçta kutudan sıfır çıkan bir cihaz tüm garanti haklarını kullanabilir ayrıca Microsoft güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Zaten telefon yeni bir ürün bir sorun olmaz bence.

Evet o konuda sorun olmaz ama telefon ön kamerasıyla öne çıkıyor benim için arka kamerada önemli lumia 520 soluk çekiyor bu nedenle 735i merak ediyorum

Arka kamerası da ön kamerası kadar iyi donanımlı gibi gözüküyor. Selfie özelliğiyle ön plana çıkıyor diye arka kamerayıda boşlamamışlar. Ayrıca Selfie adlı uygulama ile arka kameradan da tuşa basmadan fotoğraf çekmek mümkün cihazı bir dene istersen teknoloji marketlerden birine gidip.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı