Luna da olanlar kripto piyasasına olan güveninizi kırdı mı?

ertekin.kubilay

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
yönetici
Bu konuda ne düşünüyorsunuz, kripto piyasasına olan güveniniz ne durumda, hevesiniz ne durumda yatırım stratejiniz ne gibi değişti?

B*nance ve CZ ne kadar çöp olduğunu bir kere daha kanıtladı benim için.

Stratejim ise ponzilere erkenden dalıp çıkmak oldu artık. Yemişim projesini falan.

Toplam 65 dolar kaybettim. Elbet sizler için azdır ama benim için az değildi Bi de üstüne kaldıraçta biraz kaybedince işime gücüme döndüm. Zaten uzun zamandır piyasaya bakmıyordum zamanım olmadığından.

Benim için hiç bir şey değişmedi. Tehlikeli ve düşük hacimli bir oluşum sonuçta.

Kendi halimde tek kartımla ETH kazıyorum. Yarı yarıya kazancım düştü ancak elbet tekrar yükselecek, o zamana kadar bozmayacağım.

İnsanlar artık Bitcoin'in neden sınırlı arz ile döndüğünü anlamalı. Enflasyona karşı geliştirilen bir şey bu kripto para teknolojisi.

Tam ucundan yırttım. Bir kaç gün önce satmıştım. Bir arkadaşım 20 bin civarında kaybetti. Bir şey diyemiyor insan. Ne de olsa kumardan farksız.

Luna alacağım Binance'ye bir şey oldu en az 10 miktar olmalı diyor 2 dolarım var busd çeviremiyorum Binance TR'den Binance'ye transfer yaptım sonra tekrar Binance'den TR'ye attım. Toplam 47 liram vardı para bölündü 32 lira USDT 14 lira try oldu. USDT'yi bozuyorum halen USDT gözüküyor cüzdan da. İşlem yapamıyorum.
Transfer de paramı kesiyor? Cüzdanda hala USDT gözüküyor. Parayı satmama rağmen. 14 try ile de USDT alamıyorum. Risk alıp 100 TL daha atacağım. Ama çeker kende transfer yapınca parayı bolcek mi?

B*nance ve cz ne kadar çöp olduğunu bir kere daha kanıtladı benim için.

Stratejim ise ponzilere erkenden dalıp çıkmak oldu artık. Yemişim projesini falan.

Bir problem yüzünden tüm piyasaya küsmemek gerekir, şahsen ben Bitcoin'in derin düşüşünden beri işlem açmıyordum dün lunaya attım 50 dolar 5X aldım çıktım, dün gece de yine 50 dolar aldım sabah 8xle çıktım. Tehlikeli piyasada işlem yapmayı çok sevmem normalde risk yönetimi işte 50 dolar gitse de koymazdı. Şahsen BTC 40bin üzerine haftalık kapanış yapmadan işlem yapmayı düşünmüyorum.
7TRY gibi bir miktar içeride bırakıyor.
B*nance ve cz ne kadar çöp olduğunu bir kere daha kanıtladı benim için.

Aynen daytrade ve uzun vadeli yatırımlarda bile stop kullanmak zorunlu oldu artık.

Aslında luna vs değil de, enflasyon korunma aracı olarak Bitcoin'i tam zamanında yakalamışsın keşke oraya yatırım yapsaydın.
Kendi halimde tek kartımla ETH kazıyorum. Yarı yarıya kazancım düştü ancak elbet tekrar yükselecek, o zamana kadar bozmayacağım.

Bence mining kaz-sat değil de yatırımlık yapılmalı. Elbet ileride ETH'nin işlem ücretleri düşecektir güvenliğinden ve öncülüğünden dolayı sık tercih edilecektir. BTC'nin biraz daha ön alması lazım sadece.
Tam ucundan yırttım. Birkaç gün önce satmıştım. Bir arkadaşım 20 bin civarında kaybetti. Bir şey diyemiyor insan. Ne de olsa kumardan farksız.

Satmadan önce stop kullanıyor muydun uzun vade için de.
İnsanlar artık Bitcoin'in neden sınırlı arz ile döndüğünü anlamalı. Enflasyona karşı geliştirilen bir şey bu kripto para teknolojisi.

Stable coin ile terre ağında işlem yapıldığı için ust basmak istediklerinde luna basılması gerekiyor. Mecburi bir şeydi yani süreç biraz yanlış yönetildi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…