Lunar Client güvenli midir?

Bsd Kaymak

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Evet, sorum lunar Client güvenli midir? Çok kullanan gördüm ve duydum. Ama tam emin değilim.
Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, sorum lunar Client güvenli midir? Çok kullanan gördüm ve duydum. Ama tam emin değilim.
Aydınlatırsanız sevinirim.

Ben kendim kullanıyorum gayet memnunum FPS konusundada bayağı iyiler rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz bu arada merak ettim pvp mi oynuyorsunuz hangi sunucularda oynuyorsunuz?

Ben kendim kullanıyorum gayet memnunum FPS konusundada bayağı iyiler rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz bu arada merak ettim pvp mi oynuyorsunuz hangi sunucularda oynuyorsunuz?

Hypixel, arkadaşlarımla blocksmc. Peki hocam indirdim kurdum. Multiplayer kısmına girince ad ve şifre soruyor. Orayı nasıl yapacağım?

Hypixel, arkadaşlarımla blocksmc. Peki hocam indirdim kurdum. Multiplayer kısmına girince ad ve şifre soruyor. Orayı nasıl yapacağım?

Client'e Premium hesap ile giriyorsunuz kullanıcı adı kısmına Premium hesabınızın e-postasını şifreyede Premium hesabınızın şifresini giriyorsunuz.

Emin misiniz hocam? Sanki forumdan falan giriş yapılıyordu diye hatırlıyorum.

Eminim kendim Client'i bizzat kullanıyorum kullanıcı adı kısmına Premium hesabınızın e-postasını şifre kısmınada Premium hesabınızın şifresini yazıyorsunuz sonra giriş yapıp oynuyorsunuz.

Hayır kendim kullanıyorum Client'i bizzat.
Sen kullanıyorsun diye çalınmayacak anlamına mı geliyor hocam? İleride böyle şeyler yaşanamayacağının garantisini kimse veremez. Benim önerim, orijinal clientten şaşmayın. Ama diyorsanız ki ben zenginim, çalınırsa alırım bir tane daha diye paşa gönlünüz bilir.

Geri
Yukarı