Lunar Client hesaptan atıyor

Ahmet Affan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Lunar Client'dan Minecraft oynuyorum hesabımdan atıp ayarları sıfırlıyor yardım eder misiniz?

Aynen Lunar Client korsan zaten.

Yanlış bilmiyorsam Lunar Client'e giriş yapmak için Minecraft hesabınız olması gerekli.
Doğru biliyorsunuz.

Lunar Client ile minercaft oynamak için orijinal Mojang hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Aksi halde Launcher'ı kullanamazsınız. Lunar Client, Minecraft'a birkaç mod ekleyerek özellikle PvP oyuncularının işini kolaylaştırır. Hatta telif hakları Mojang'a ait.

Yanlış bilmiyorsam lunar Client'e giriş yapmak için Minecraft hesabınız olması gerekli.

Hayır daha demin Minecraft Türkiye gibi bir forumda görmüştüm premiumsuz ve ödeme yapmadan oynayabiliyoruz.

Oyunda premiuma gerek yok ayrıca moderatörler korsan olarak görüyorsa arkadaş başka forumlardan yardım alabilir. Denemek için setup dosyasını premiumsuz yükledim ve şu an açıldı.

Biz bir forumda gördüğümüzle değil, tecrübemizle ve gerçek olan bilgimizle konuşuyoruz. Lunar Client'ı sadece Premium bir hesap ile oynayabilirsiniz. Setupu tabii ki de yüklersin, oyuna girmeyi dene bakayım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…