Lunatic orkinos alınır mı?

Hocam sizin için soğutmamı daha önemli yoksa RGB olması mı ona göre öneride bulunalım.
RGB bir tık önde. İkisininde olduğu bir kasa var mıdır acaba bu bütçede?
Baktığım yerde 4 fan vardı. Ve 6 fanlı olsa bile yine de Dark Guardian'ı tercih ederdim.
Neden peki?
Önerileriniz için teşekkür ederim. Fakat benim sorduğum konu bu değil. 500 TL bu kasaya verilir mi?

Gametech Galaxy Mesh aldım. RGB'leri çok güzel. Soğutma konusunda bir bilgim yok ama şöyle diyeyim: İşlemcim Ryzen 5 2600X renderda maksimum 65 dereceyi gördü. Ekran kartımda (RX 580 SE) maksimum 75 dereceyi görebildim.

Gametech Galaxy mesh aldım. RGB'leri çok güzel. Soğutma konusunda bir bilgim yok ama şöyle diyeyim: İşlemcim Ryzen 5 2600X renderda maksimum 65 dereceyi gördü. Ekran kartımda (RX 580 SE) maksimum 75 dereceyi görebildim.

Hayırlı olsun öncelikle. Memnun musunuz kasadan ben de Orkinos ve Galaxy arasında kaldım karar veremiyorum. RX 580'im 90 dereceleri görüyor en iyi şekilde soğutacak kasayı almak istiyorum.

Hayırlı olsun öncelikle. Memnun musunuz kasadan ben de Orkinos ve Galaxy arasında kaldım karar veremiyorum. RX 580'im 90 dereceleri görüyor en iyi şekilde soğutacak kasayı almak istiyorum.
lunatic orkinos modelini 446TL ye aldım genel itibarıyla fiyatına göre güzel yani yenilikçi bi tasarım beğendim henüz test etmedim.

Şuan kullanıyorum. Tek bir sıkıntısını gördüm cam kısımlarını tutan vidanın yeri ve arka tarafta çok ufak bir eğiklik söz konusu ama ne rahatsız eder ne de bir sıkıntı çıkarır. Şuan FurMark testi yaptığımda yarım saat kadar 72 dereceyi geçmedi.(Ekran kartının fanları %60 gibi bir hızda çalışırken) Açıkcası memnunum diyebilirim. Kontrolcüsüne ekstra M.2 soğutucu aldım o da uyumlu şekilde çalışıyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Diğer tarafta Lunatic var o kasanın soğutmasını bilmediğim için net bir şey söyleyemeyeceğim fakat Lunatic'de 3 fan direk ekran kartına vuruyor bu ekstra bir soğutma sağlayabilir ama kesin bir şey söyleyemem. Ben Lunatic'i camın sol tarafında olması nedeniyle eledim çünkü masam küçük ve sol tarafa koyma imkanım yoktu.

Geri
Yukarı