Lunatic SteelSeries Medium Hızlı Döndürünce Takılıyor

xraidesu

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, yaklaşık 4 gün önce sipariş verdiğim Lunatic SteelSeries Medium adlı mouse pad bugün elime ulaştı. Mouse padi alır almaz önceki mouse padimi hemen kaldırıp onu koydum ve Valorant'a giriş yaptım. Oyunu biraz oynamaya başladıktan sonra fareyi hızlı çevirince takıldığını fark ettim. Ardından farede mi bir sorun var diye merak edip bir süre hemen yanımda bulunan eski mouse padimle oynamayı denedim ve hiç takılmadan gayet iyi bir şekilde oynadım. Fakat yine SteelSeries mouse pade geçince yine takılmaya başladı. Bunu daha önce yaşayan var mı aranızda ya da bu çözülebilecek bir sorun mu, iade mi etmeliyim?

Cevaplarsanız sevinirim.

Kullandığınız mouse pad sahte. Rica etsem fotoğrafını yükler misiniz?
34ef094c-5501-4724-83e8-bc83f6950928.jpg

Selamlar, yaklaşık 4 gün önce sipariş verdiğim lunatic SteelSeries medium adlı mouse pad bugün elime ulaştı. Mouse padi alır almaz önceki mouse padimi hemen kaldırıp onu koydum ve Valorant'a giriş yaptım. Oyunu biraz oynamaya başladıktan sonra fareyi hızlı çevirince takıldığını fark ettim. Ardından farede mi bir sorun var diye merak edip bir süre hemen yanımda bulunan eski mouse padimle oynamayı denedim ve hiç takılmadan gayet iyi bir şekilde oynadım. Fakat yine SteelSeries mouse pade geçince yine takılmaya başladı. Bunu daha önce yaşayan var mı aranızda ya da bu çözülebilecek bir sorun mu, iade mi etmeliyim?

Cevaplarsanız sevinirim.

50 TL SS mouse pad görünce güldüm, bir de 40x30 olduğunu görünce daha da güldüm. İnsanlar bu mousepadleri orijinal sanıp ya da çakma olduğunu bildikleri halde alıp bir şey bekliyor ya, daha da güldüm.

Geri
Yukarı