"Luxury perfumes land" nasıldır?

Muadil parfüm piyasasında uzun yıllardan beri olan bir abimizdir... Gerek esnaflığı, gerek ilgi alakası 10 numara 5 yıldızı hak eden cinsten. Ben 2 yıl önce keşfetmenin üzüntüsünü yaşıyorken siz de geç kalmayın derim :))

Muadil parfüm piyasasında uzun yıllardan beri olan bir abimizdir... Gerek esnaflığı, gerek ilgi alakası 10 numara 5 yıldızı hak eden cinsten. Ben 2 yıl önce keşfetmenin üzüntüsünü yaşıyorken siz de geç kalmayın derim :))
Orijinalleriyle muadil kokular arasında çok fark yok değil mi hocam? Black orchid ve sauvage almayı düşünüyorum

bu ekonomide artık muadil tek çözüm. çok çok büyük bir fark olmaz sadece kalıcılık süreleri aynı olamayabiliyor ama Perfumes Land onu da hallediyor :) ben black orchid ordan geçen kış aldım oldukça memnunum sauvage ve erba pura da bu hafta ki siparişlerim.. gönül rahatlığıyla alabilirsin

İşini hakkıyla yapan bir kardeşimiz. İlgi alaka 10 numara. Sadece parfüm satışı değil koku tanıtımı da yapıyor. Parfümlerin kaliteleri ve kalıcılığı mükemmel. Hatta bu fiyata fevkalade. Şiddetle önerebilirim sizlere. İçinizde kuşku olmasın.

bu ekonomide artık muadil tek çözüm. çok çok büyük bir fark olmaz sadece kalıcılık süreleri aynı olamayabiliyor ama Perfumes Land onu da hallediyor :) ben black orchid ordan geçen kış aldım oldukça memnunum sauvage ve erba pura da bu hafta ki siparişlerim.. gönül rahatlığıyla alabilirsagolun hocam vakit ayridiginiz için

bu ekonomide artık muadil tek çözüm. çok çok büyük bir fark olmaz sadece kalıcılık süreleri aynı olamayabiliyor ama Perfumes Land onu da hallediyor :) ben black orchid ordan geçen kış aldım oldukça memnunum sauvage ve erba pura da bu hafta ki siparişlerim.. gönül rahatlığıyla alabilirsin
Sağolun hocam vakitl ayırdığınız için tesekkurler

Geri
Yukarı