LYS-YGS Sıralamada Gerilemek

muhendiskedibey

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Isparta - SDÜ
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf
Arkadaşlar, geçenlerde LYS-1 Sınavına girdim, benim YGS iyi değildi YGS-1 sıralamam 150.000, YGS-2 sıralamam ise 130.000. Ve LYS sınavımda hiç iyi değildi Matematikte 18, Geometride ise 4 soru çözebildim :(. Bu sene bir yerlere gitmek zor zaten de, sizce sıralamam daha da kötüler mi?

Gerilemesi sizden çok diğer insanların netlerine bağlı. Ben de TM öğrencisiydim ve YGS-5'te 86.000'lerdeydim. LYS matematik'te 23 soru, geometride de 8-9 soru çözdüm. Durumum sizden farklı değil yani. Ancak sınıfta benden çok daha iyi olan arkadaşlarıma sorduğumda da yakın şeyler yaptıklarını öğrendim. Sınav açıklanmadan ümidinizi kesmeyin. Sıradaki sınavlara ne kadar iyi hazırlanırsanız o kadar iyi olur sizin için.

Gerilemesi sizden çok diğer insanların netlerine bağlı. Ben de TM öğrencisiydim ve YGS-5'te 86.000'lerdeydim. LYS matematik'te 23 soru, geometride de 8-9 soru çözdüm. Durumum sizden farklı değil yani. Ancak sınıfta benden çok daha iyi olan arkadaşlarıma sorduğumda da yakın şeyler yaptıklarını öğrendim. Sınav açıklanmadan ümidinizi kesmeyin. Sıradaki sınavlara ne kadar iyi hazırlanırsanız o kadar iyi olur sizin için.

Zaten LYS-2 kaldı gireceğim sınav olarak, bu sefer biraz daha dikkatli olmalıyım çünkü bunda biraz daha iyi yaparsam o kadar da kötü bir sıralamam olmaz herhalde. Hepimiz için hayırlısı olsun diyebiliyorum sadece.

Ygs de 54.000 sıralama yaptım. Matematik sınavında 42 işaretledim, geometriden de 24 işaretledim. Hedef 20.000 - 35.000. Yarın Lys -3 var bakalım. Sizce girermiyim ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı