M.2 NVMe'den SATA'ya çevirici var mı?

Baphomet

Hectopat
SSD veya HDD modeli
Samsung Mz-v8p2t0bw 980 Pro 2tb Pcıe 4.0 Nvme M.2
Anakart
lenovo LNVNB 16 1216 PCİ EXPRESS 3.0
Merhaba.

Almak istediğim SATA SSD ve M.2 SSD fiyatı aynıydı. Ben de laptopa M.2 SSD alayım dedim. Çeviriciye koyup SATA olarak takarım, ileride kasa alırsam gerekirse onda da kullanırım diye düşündüm.

Sorun şurada;
Samsung 980 Pro 2TB

Laptop SATA'ya takmak için hangi çeviriciyi alacağım? İnternette bakıyorum "NVMe M2 SSD to SATA" diyorum ama pek bir şey çıkmıyor.

Birisi geçen kafamı karıştırdı. Düzgün bir şey al SSD'yi yakma durumun var dedi.
(Yani yıl olmuş 2095 hala mı bu parçalar yanıyor: S )

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Almak istediğim SATA SSD ve M.2 SSD fiyatı aynıydı. Ben de laptopa M.2 SSD alayım dedim. Çeviriciye koyup SATA olarak takarım, ileride kasa alırsam gerekirse onda da kullanırım diye düşündüm.

Sorun şurada;
Samsung 980 Pro 2TB

Laptop SATA'ya takmak için hangi çeviriciyi alacağım? İnternette bakıyorum "NVMe M2 SSD to SATA" diyorum ama pek bir şey çıkmıyor.

Birisi geçen kafamı karıştırdı. Düzgün bir şey al SSD'yi yakma durumun var dedi.
Hiç boşuna vakit kaybetme çevirici aldığın zaman m2 ssd hızı 500 mb civarına sabitlenecek çünkü sata portuna takıyorsun ve çoğu yanıyor onların kaliteli bir çevirici yok piyasada aliexpressten falan alırsın anca ona da gerek yok iade edip sata al

Merhaba.

Sorun şurada;
Samsung 980 Pro 2TB

Son durum nedir, ne yaptınız? Ben de yaşıyorum o sorunu.

Geri
Yukarı