M.2 SATA SSD Önerisi

DuckFather

Hectopat
Yer
Duckland
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar bir arkadaşımda HP Pavilion Gaming 15 AK002NT modelli dizüstü bilgisayar var. Bu bilgisayarın içinde User Guide'dan baktığımız üzere. M.2 SATA SSD destekli boş bir slot bulunmakta. Bilgisayar yavaşladığı için de SSD almak istiyoruz. Max 256 GB desteği var ve bir form destekliyor. SSD formlarıyla ilgili çok bilgim olmadığı için ve satış mağazalarında çok karışık olduğu için size danışmak istedim. Aşağıya desteklenen formu bırakıyorum, şimdiden SSD önerileriniz için teşekkür ederim...

SSD, 256 GB, 2280, M.2, SATA-3, TLC (Tam olarak böyle yazıyor user guide'da)

Son düzenleme:
Bende Kingston var memnunum öneririm.
Hocam Kingston'ın bir sürü farklı modeli var ve sizdeki model NVME'miş galiba, ama konuda dediğim gibi NVME desteği yok anakartta eski bir dizüstü. Konuyu daha iyi okursanız sevinirim.

Arkadaşlar öneri yazarken biraz daha dikkat ederseniz sevinirim yazdığınız iki öneri de NVME SSD...

Arkadaşlar merhabalar bir arkadaşımda HP Pavilion Gaming 15 AK002NT modelli dizüstü bilgisayar var. Bu bilgisayarın içinde user Guide'dan baktığımız üzere. M.2 SATA SSD destekli boş bir slot bulunmakta. Bilgisayar yavaşladığı için de SSD almak istiyoruz. Max 265 GB desteği var ve bir form destekliyor. SSD formlarıyla ilgili çok bilgim olmadığı için ve satış mağazalarında çok karışık olduğu için size danışmak istedim. Aşağıya desteklenen formu bırakıyorum, şimdiden SSD önerileriniz için teşekkür ederim...

SSD, 256 GB, 2280, M.2, SATA-3, TLC (Tam olarak böyle yazıyor user guide'da)
860 Evo kovalayın.

Maalesef bu ürün de M2 değil tekrar tekrar yazdırtmayın arkadaşlar başlığı iyi okuyun lütfen.
860 Evo kovalayın.
Hocam pahalı gibi görünüyor sizce değer mi fiyat olarak ve bir de bu modeli gördüm nasıldır bilginiz var mı?

Geri
Yukarı