M.2 SSD çevirici/dönüştürücü önerisi

Hocam ürünü alıp ekran kartının altındaki PCI-e çıkışına takıp sabitleyip kapatıyorum değil mi başka yapmam gereken bir şey var mı?

Başka bir şeye gerek yok. Nasıl kullanıldığı hakkında konu da açmıştım.

Niye inatla AliExpress'ten öneriyorsunuz? Türkiye'den alıp hızlıca eline geçmesi varken neden AliExpress gibi bir yerden garantisiz ürün alsin? Uymama konusuna gelirsek, ürünü bütün PCI-e slotlarina takabiliyorsun, veri yollarının boşluklu olma sebebi bu.

Son düzenleme:

Niye inatla AliExpress'ten öneriyorsunuz? Türkiye'den alıp hızlıca eline geçmesi varken neden AliExpress gibi bir yerden garantisiz ürün alsin? Uymayacagi hakkında kanıt var mı?
20 liralik urune neden 250 lira odesin? Yav kardesim 15 yildir elektronik urun kullaniyorum. 1 kere bile garantiye gitmedim. PCIE donusturucusu icin neden garantiye gitsin gozunu seveyim. Neyi bozulabilir? Buradan aldigin seyin uyacagi hakkinda bir kanit var mi peki?

Niye inatla AliExpress'ten öneriyorsunuz? Türkiye'den alıp hızlıca eline geçmesi varken neden AliExpress gibi bir yerden garantisiz ürün alsin? Uymama konusuna gelirsek, ürünü bütün PCI-e slotlarina takabiliyorsun, veri yollarının boşluklu olma sebebi bu.

Teşekkürler ilginiz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı