M.2 SSD "RAM önbelleğe alınmış sürücü algılandı"

Emir Kırımlı

Centipat
M.2 SSD Benchmark test ettiğimde, 'RAM önbelleğe alınmış sürücü algılandı' diye bir sıkıntı ile karşı karşıya kalıyorum. Detaylı görmek istersiniz diye size test linkimi bırakıyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Gigabyte GA-B450M S2H Performance Results - UserBenchmark

70963333_2478652582393187_7591496352291356672_o.jpg

SSD marka ve modeli nedir?

Kullandığınız Chrome tarayıcı sürümüne bakarak, güncellemeleri pek takip eden biri olmadığınızı varsayıyorum.
Windows update üzerinden tüm güncellemeleri yapmanızı tavsiye ederim.
Ayrıca Patch My PC yazılımı ile güncellenmesi gereken programlara göz atın.

Ama uygulamayı güncellemek için kullanmayın. Güncellemesi olan uygulamaları sitesinden ya da kendi sunduğu ayarlardan güncelleyin.

Kullandığınız Chrome tarayıcı sürümüne bakarak, güncellemeleri pek takip eden biri olmadığınızı varsayıyorum.

Ama uygulamayı güncellemek için kullanmayın. Güncellemesi olan uygulamaları sitesinden ya da kendi sunduğu ayarlardan güncelleyin.
M2 SSD modeli Adata XPG SX6000 Lite ASX6000LNP-128GT-C 128GB M.2 SSD Disk - incehesap.com windows update herşey güncel. evet google eski kullandığımı biliyorum. verdiğiniz programı deneyeceğim sağolun.

Malesef sorun bunlarla alakalı değil. Başa bir sıkıntı var.

ADATA SSD yazılımını yükleyin. Firmware güncellemelerini kontrol edin.

Ayrıca sağlık değerlerini kendi yazılımı ve Crystal disk info ile kontrol et.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı