M.2 SSD Tavsiyesi

Daha fazla  
Monster Abra A7 v7.3 kullanıcısıyım. Cihazımda Intel HM175 anakart var. Cihazda 1 TB HDD takılı ama sorun yaşıyorum. Bunun için 240 GB SSD almak istiyorum. Bütçe olarak max. 400-500 civarı olsun istiyorum. Ne önerirsiniz? Kingston WD gibi markaların uygun fiyatlı (200-250₺) SSD'leri var alınır mı? Kullananlar var mı? Herkes Samsung al diyor ama onunda fiyatı diğerlerine göre fazla. Adata Su650 alacaktım ama onun m.2 olanını bulamadım. Kısacası her türlü öneriye açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra A7 v7.3 kullanıcısıyım. Cihazımda Intel HM175 anakart var. Cihazda 1 TB HDD takılı ama sorun yaşıyorum. Bunun için 240 GB SSD almak istiyorum. Bütçe olarak max. 400-500 civarı olsun istiyorum. Ne önerirsiniz? Kingston WD gibi markaların uygun fiyatlı (200-250₺) SSD'leri var alınır mı? Kullananlar var mı? Herkes Samsung al diyor ama onunda fiyatı diğerlerine göre fazla. Adata Su650 alacaktım ama onun m.2 olanını bulamadım. Kısacası her türlü öneriye açığım. Teşekkürler.
Adata 256 gb m.2 ssd alinabilir internete yaz8n bulursunuz

550-600 civarına çıkabilirsen Samsung 970 Evo Plus 250 GB m.2 SSD düşünebilirsin. 3500 okuma, 3200 yazma hızı var.

Ucuz m2 SSD'lerin normal Sata3 SSD'lerle pek bir hız farkı yok Hocam.
normal ssd bile hdd'den çok daha iyi değil mi ? disk %100 hatasına çözüm olsun hızlı olsun diye arıyorum. Her gün 1 tb dosya yazmıyorum
550-600 civarına çıkabilirsen Samsung 970 Evo Plus 250 GB m.2 SSD düşünebilirsin. 3500 okuma, 3200 yazma hızı var.
O kadar para vermeye değer mi bilmiyorum açıkcası
Wd'yi pek önermiyorlar. İddia ettiği hızları vermiyormuş. Kingston hakkında ise hiç bir fikrim yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı