M.2 SSD'ye Windows kurulumu

Ayberkygn

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba ,ben yeni bir M.2 SSD aldım ve bilgisayarımda şu anda kullanmak istiyorum. Ayrıca mesela bazı oyun dosyalarını SSD'ye atıp ondan sonra SSD'ye temiz bir Windows kurmak istiyorum. Nasıl yapacağım?

Abi sen böyle diyorsun ya onu öyle bunu böyle ben bir şey anlamıyorum benim bu diskimde Windows'u diğerine yükleyip bu bilgisayarı çalıştırınca falan ne olacak nasıl yapacağım.

Bak şimdi yeni M.2 SSD aldım ve şaunda bilgisayarımda HDD var ve Windows buna yüklü. Ben oyun dosyalarını videoları falan silmeden SSD'ye Windows kurup HDD'den oyunları almak istiyorum ama SSD'ye Windows atınca HDD ile aynı anda çalışırsa sıkıntı olur mu? Ayrıca şu anda bilgisayarım başlarken 2 biriminde veya 3 biriminde başlat gibi bir şey yazıyor.

Bak şimdi yeni M.2 SSD aldım ve şu anda bilgisayarımda HDD var ve Windows buna yüklü. Ben oyun dosyalarını videoları falan silmeden SSD'ye Windows kurup HDD'den oyunları almak istiyorum ama SSD'ye Windows atınca HDD ile aynı anda çalışırsa sıkıntı olur mu? Ayrıca şu anda bilgisayarım başlarken 2 biriminde veya 3 biriminde başlat gibi bir şey yazıyor.
Bir şey olmaz, kurabilirsiniz.

Geri
Yukarı