M.2 vidası takılmıyor

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba MSI Pro H610M-B anakarta M.2 somunu takamiyorum. Kendi içinden çikani kaybettim, yedekte ASUS anakarttan çikan M.2 vidasi vardi. Somunu yuvaya oturtuyorum. Ancak boş dönüyor. Her markanın kendine has M.2 vidası mı bulunuyor?

Merhaba MSI Pro H610M-B anakarta M.2 somunu takamiyorum. Kendi içinden çikani kaybettim, yedekte ASUS anakarttan çikan M.2 vidasi vardi. Somunu yuvaya oturtuyorum. Ancak boş dönüyor. Her markanın kendine has M.2 vidası mı bulunuyor?
Hayır her markanın kendi m2 vidası yok . M.2 yukarı doğru çıktığından belki takamıyorsundur m2 yi yavaşça sabit tutup vidalamayı dene . Yine olmazsa video halinde nasıl olmadığını bizimle paylaş .

Hayır her markanın kendi m2 vidası yok . M.2 yukarı doğru çıktığından belki takamıyorsundur m2 yi yavaşça sabit tutup vidalamayı dene . Yine olmazsa video halinde nasıl olmadığını bizimle paylaş .
Hocam takamadiğim şey ssd değil, ssd yi takarken alta monte ettiğimiz bu somunu takamiyorum. Yuvada boş dönüyor.

Dosya Ekleri

• 1673519056409.jpg
    1673519056409.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 57
Farkındayım M2 bıraktığın zaman yukarı doğru çıktığı için kastırıyor ola bilir dedim . Veya daha uzun vida bulma şansın varsa o şekilde dene .
Hocam şu an SSD ile isim yok. Altındaki somunu anakarta takamadiğimi anlatmaya çalişiyorumm MSI'ın vida yuvası farklı sanirim Asus'tan.

Hocam takamadiğim şey SSD değil, SSD'yi takarken alta monte ettiğimiz bu somunu takamiyorum. Yuvada boş dönüyor.

Arkadaşın bahsettiği muhtemelen vidasıdır. Sanırım bu yükseltme vidası anakarta göre üretiliyor. Aynısından bulmaya çalışın.

Geri
Yukarı