M&B Ateş ve Kılıç Steam Başarım hatası

ersoz78

Kilopat
Daha fazla  
Ben 1 hafta önce oyun indirimdeyken oyunu Steam üzerinden satın aldım. Oyuna başarım eklemişler ama başarımda ne deniliyorsa aynısını yapıyorum ama başarılara eklenmiyor. Steam hatası mıdır? Çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görevlerin tamamını doğru yaptığını bir kez daha kontrol et. M&B hakkında buna benzer sorunlar duydum bu sıralar, oyunla ilgili bir sıkıntı da olabilir.

Hangi görevi yaptığını söyler misin? Bu arada hile ile yaptıysan olmaz. Hile açıkken hilesiz yaptıysan yine olmaz. Açtığın karakterde hiç hile kullanılmaması gerekiyor.

Kontrol ettim. Mesela bir şehrin hanından o akşam hana gelecek herkese şarap ısmarla görevi var onu yapınca başarım gelmesi lazımdı ama gelmedi. Veya handa kavga çıkarmak var onu da yaptım gelmedi. Hileler açık kapatınca oluyor mu?

Dediğim gibi hileyle ilgilidir büyük ihtimal. Oyunun hile politikası çok katı. Hileyi açık unutsan olmamasını anlarım. Bir kere hileyle girdiysen sonradan hilesiz girip oynasan bile kabul etmiyor. O kısmı kötü.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı