Çözüldü M&B Bannerlord açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Yer
Moscow Metro
Daha fazla  
Oyunun ilk çıktığı aylarda Vortex ile mod kurarak oynamıştım, ancak oyunu vanilla şekilde oynamak için modları silmeye çalışmıştım ama oyun dosyalarında mod dosyaları kalmıştı, birkaç gün önce yeniden oynamak için indirdim, oyun Vortex Launcher olmadan açılmıyordu. Bende Vortex ile ilgili her dosyayı ve modlardan kalan dosyaları temizledim, Bannerlord'u yeniden indirdim ve Mod'lu Save'leri yedekleyip sildim. Oyunu hala Steam ile açamıyorum. Vortex Launcher ile denemedim, native.exe ise şu hatayı veriyor. Yüksek olasılıkla dosyaların içinde hala modlarla ilgili dosyalar var ancak nasıl temizleyeceğim bilmiyorum. Amacım oyunu tamamen modlardan arındırıp modsuz şekilde oynamak.

bannerlord.png

Modlar halen oyunun klasöründe yer alıyor olabilir. Oyunu yeniden indirebilecek iseniz, program files > Steam > steamapps > common > Bannerlord klasörünü 'Shift+Del' ile silin ve oyunu yeniden indirin.

Sadece modules klasörünü silip, yeniden indirmiştim, bir de bu şekilde deneyeyim.
Modlar halen oyunun klasöründe yer alıyor olabilir. Oyunu yeniden indirebilecek iseniz, Program Files > Steam > Steamapps > Common > Bannerlord klasörünü 'shift+del' ile silin ve oyunu yeniden indirin.
İşe yaradı, oyun açılıyor, teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı