M&B Bannerlord kale kuşatıyorum ama kale bana gelmiyor

İlyas.vc

Centipat
Daha fazla  
Zar zor ele gecirdiğim kaleyi krala veriyor, MB Warband'da öyle değildi. Oy toplardım diğer derebeylerinden ve en cok oy alan kazandırdı ama burada konsey diye bir şey diyor konsey nerede nasıl orada kaleyi alacağım onu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son karar kralındır. İsterse bütün konsey evet versin kral hayır verirse kale başkasına gider. Kralla ilişkinizi iyi tutun, diğer lordlardan ve krallardan görev alıp yapın. İlişkinizi soylularla yüksek tutun. Eğer doğum ve ölüm açıksa kralın ölmesini bekleyip başa geçebilirsiniz. Olmadı sancak görevini yapıp krallığınızı kurun.

En son karar kralındır. İsterse bütün konsey evet versin kral hayır verirse kale başkasına gider. Kralla ilişkinizi iyi tutun, diğer lordlardan ve krallardan görev alıp yapın. İlişkinizi soylularla yüksek tutun. Eğer doğum ve ölüm açıksa kralın ölmesini bekleyip başa geçebilirsiniz. Olmadı sancak görevini yapıp krallığınızı kurun.

Doğum ve ölüm acık oldğunu nerden anlıcam. Direk oyunun kendi ayarları ile girdim nerden bakılıyor?

Birde benim kardeşlerim gözüktüğü kalede veya şehire gidiyorum orda yoklar bunlar handa filan mı? biri 11 diğeri 14 yaşında kardeşlerimin ama bulamyorum bunları. Kendi kaleme koyucam.

Doğum ve ölüm acıksa bende ölüyor muyum yaşlandıkca?

Doğum ve ölüm acık oldğunu nereden anlayacağım. Direk oyunun kendi ayarları ile girdim nereden bakılıyor?

Bir de benim kardeşlerim gözüktüğü kalede veya şehre gidiyorum orada yoklar bunlar handa filan mı? Biri 11 diğeri 14 yaşında kardeşlerimin ama bulamyorum bunları. Kendi kaleme koyacağım.

Doğum ve ölüm acıksa bende ölüyor muyum yaşlandıkca?

Dogum ve olum ayarina ESC tusuna bastiginizda ustten ikinciydi sanirim hatirlayamadim orada bir şey olmasi gerek. Ona girdiginizde aciksa sıkıntı yok.

Kardeslerinize klan menusunden bakip ustune tiklayarak ansiklopedi sayfasina gidip yerini ogrenebilirsiniz. Sehrin hanina, kalesine vs. bakin.

Evet aciksa yaslandikca hastaliga kapilip siz de oluyorsunuz.

Geri
Yukarı