"M&B Bannerlord" Ne zaman indirime girer?

_Gökbörü

Hectopat
Arkadaşlar merhaba son birkaç haftadır Bannerlord yayınlarına denk geliyorum. Bilgisayarda oyun için harcadığım saatler genelde Dota 2 den ibaret, Bannerlord'a heveslendim, en son Warband'ı yıllar önce oynamıştım hatırlamıyorum bile ve öyle mod vs çok detaylı uzun saatler oynamamıştım. Bannerlord için şimdiden 40'ın üstünde mod çıkartılmış ve hemen hemen çoğunu izlerken bunu neden oyuna koymamışlar ki diyorsunuz çoğu mantıklı ve olması gereken şeyler bu modları aktif etmek vs zor mu çakışmaları gibi durumlar falan oluyormuş, çökmeler vb. yani kısacası oyunu alıpta heveslenme çok fazla hata var modlar sıkıntılı oyun çöküyor vs diyen.
İkinci bir husus Bannerlord sizce ne zaman indirime girer ve steam dışında ikinci parti sitelerden X tl'ye alıp da oynayan var mı ?

Daha yeni çıktı indirime yakın zamanda gireceğini sanmam. Hatalar ve de eksik dediğin şeyler konusunda oyunun daha tam sürümü çıkmadı sonuçta sonuç olarak oyunun nereye varacağı belli olmaz.

Çok fazla hata var doğru. Ama oyun erken erişimde zaten. Erken erişimde hatasız bir oyun beklememek lazım.

Modlar konusuna gelince, her mod oyuna yeni bir dosya ekler ve eğer iki mod da aynı özelliği değiştiriyorsa bu modlar birbiriyle çakışır. Launcher hangi dosyayla çalıştıracağını bilemez ve crash verir. Yani bu oyunla alakalı bir şey değil. Birbiriyle çakışmayan modlar kullandığınız sürece bir sıkıntı olmaz. Zaten nexusmods gibi sitelerde modun altında yazar şu modlarla uyumsuz diye.

İsterseniz sizin için talewords ile görüşiyim hemen indirime gitsinler. 😂 Şaka bir yana en az 1 ila 2 yılı var gibi indirime girmesinin önce oyunun optimizasyonunu, iyileştirmelerini ve bugları düzelttikten sonra indirimleri başlar siye düşünüyorum.

Sonucu yazarsanız sevinirim bende RDR2 almak istiyorum siteden. Daha önceden PUBG almıştım. Sorunsuz gelmişti hesabıma.

Ucuz bir şey bakıyorum ama herhangi bir oyun değil oynayabileceğim bir oyun.
Stoklar kapalı ve gönderim yapamıyorlarmış ve bundan dolayı fiyatlar güncel değilmiş.
Muhtemelen fiyatı Steam'e göre ayarlayacaklar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı