M&B: Warband error kodları ve script hataları

Eymen İlhan

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Hocam iyi günler, korsan bir şekilde Warband oynamaya başladım 1 hafta önce. Şu an 330 günlük bir savem var. Fakat oyunu oynayanlar bilir. Ziyafet verdiğimde, kervanlara eşlik ettiğimde, kontlar yemek davetini kabul ettiğinde vb. sürekli sol altta kırmızı şekilde satırlarca error code script error gibi şeyler çıkıyor. Türkçe versiyonunu oynuyorum. Aynısını Steam'den satın aldığım zaman aynı hata devam eder mi?
Ve bu sorunu nasıl çözerim? (Hata kodlarını isterseniz atarım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iyi günler, korsan bir şekilde Warband oynamaya başladım 1 hafta önce. Şu an 330 günlük bir savem var. Fakat oyunu oynayanlar bilir. Ziyafet verdiğimde, kervanlara eşlik ettiğimde, kontlar yemek davetini kabul ettiğinde vb. sürekli sol altta kırmızı şekilde satırlarca error code script error gibi şeyler çıkıyor. Türkçe versiyonunu oynuyorum. Aynısını Steam'den satın aldığım zaman aynı hata devam eder mi?
Ve bu sorunu nasıl çözerim? (Hata kodlarını isterseniz atarım)
Hocam oyun dosyalarında problem çıkmış. Yazı dosyaları bozulmuş. Orijinal alırsanız oyun bozulsa bile doğrulama imkanı var Steam'de. Oyunu alacak paranız yoksa DRM kopyalarına bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı