M1 Air'a Windows kurmak

Ara sıra oyun oynarim, sırf onun için gaming alsam mı yoksa mac alip GeForce now kullansam mi diye tereddüt ediyorum. İnternetim fena değil iyi sayılır.
Ben 1 yıldır m1 kullanıyorum. Oyun hariç tüm işlerimi görüyor. Onun verdiği rahatlık pil ömrü anlatsan bitmez. CPUdan bahs etmiyorum bile. Amma eğer oyun oynayan birisinizse kesinlikle m1 seçiminiz olmasın

Ms, Photoshop alanında kullanacağım.

Arada oyun oynarım ama önceliği değil diyorsanız ve internetiniz güzelse GFN ile halledebilirsin ve asıl amacın için gayet güzel MacBook Air M1 bayağı işini görür.

Ben 1 yıldır M1 kullanıyorum. Oyun hariç tüm işlerimi görüyor. Onun verdiği rahatlık pil ömrü anlatsan bitmez. CPU'dan bahs etmiyorum bile. Amma eğer oyun oynayan birisinizse kesinlikle M1 seçiminiz olmasın

Aslında bir bilgisayar ihtiyacım vardi, PS oynuyordum, arkadaşıma verdim dolayısıyla arada stres atacağım bir şeye de ihtiyacım doğdu. BF1 tarzında oyunlar oynuyordum çok sık olmasa da. Ne yapacağımı bilemedim ya. Sınırları zorlayıp MacBook Pro alsam o çözer mi acaba?

Aslında bir bilgisayar ihtiyacım vardi, PS oynuyordum, arkadaşıma verdim dolayısıyla arada stres atacağım bir şeye de ihtiyacım doğdu. BF1 tarzında oyunlar oynuyordum çok sık olmasa da. Ne yapacağımı bilemedim ya. Sınırları zorlayıp MacBook Pro alsam o çözer mi acaba?

macOS işin içine giriyorsa oyunu unutun diyebilirim(bazı şeyler hariç)

Arada oyun oynarım ama önceliği değil diyorsanız ve internetiniz güzelse GFN ile halledebilirsin ve asıl amacın için gayet güzel MacBook Air M1 bayağı işini görür.
Konya'da yaşıyorum, internetim çok iyi olmasa da ortalama seviyelerde. Anlık hiz testini de ekledim.

macOS işin içine giriyorsa oyunu unutun diyebilirim(bazı şeyler hariç😔🥺

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-01-00-52-01-44_0f0dc8770dc6c1e2d9ab4a6680da5ef0.jpg
    Screenshot_2023-03-01-00-52-01-44_0f0dc8770dc6c1e2d9ab4a6680da5ef0.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 22
Konya'da yaşıyorum, internetim çok iyi olmasa da ortalama seviyelerde. Anlık hiz testini de ekledim.

Daha düşük hızlarda sorunsuz oynayanları gördüm, GFN biraz ISS seçiyor gibi. Oynarsınız diye varsayıyorum.

Mac al diyosun yani :))

Mac üzmez, yarı yolda bırakmaz. Oyunla işi olmayan(gfn bir seçenek) ve Adobe kullananlar için MacBook güzel cihaz. Ama kafanı biraz karıştırıyorsa ve ben oyunda oynarım ya diyorsan bütçe belirtip konu açarsan Gaming laptop önerebiliriz.

Geri
Yukarı