M1 Macbook Air için tavsiyeleriniz neler?

Laptopum satılınca M1 işlemcili MacBook Air almayı planlıyorum. Hackintosh ile macOS deneyimim olduğu için sorun yaşamam büyük ihtimalle. Ne tarz bir Hub almalıyım? Hangi ücretli/ücretsiz yazılımları önerirsiniz? HDMI ile tek bir monitör bağlayıp bir klavye ve bir fare bağlamayı düşünüyorum. Ama ihtiyaten 1-2 tane daha USB portu olursa SSD veya flash bellek için daha iyi olur. Ek garanti satılıyor mu ve ek garanti alırsam cihazım Apple tarafından mı onarım/değişim sağlanacak? Cihazı aldıktan sonra ek garanti alabilir miyim? Air serisinde yamukluk varmış Apple Store'dan alırsam mı başım daha az ağrır yoksa Vatan veya Teknosa da aynı hizmet kalitesini sunar mı?
Son olarak öğrenci indirimi Apple Online mağazada mevcut. Apple Store'larda elden öğrenci indirimiyle alışveriş yapabilir miyim?

Ekranı silerken çok dikkat et aşırı kolay çiziliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

USB çoğaltıcılar ile ilgili güzel bir video, kesinlikle izlemeni tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Cihazı kullanırken bileğinii sürekli cihazın üstünde dinlendirme böyle yamultanlar var.
Taşırken de dikkat et taşırken yamultanlar da var. :D

Teknosa değişim konusunda daha yavaştır diye tahmin ediyorum ben yamuk dört cihazımı değişim yaptığım sürede Vatan'dan iade aldı bir arkadaş iade 40 gün sürdü yani.

Ekranı silerken çok dikkat et aşırı kolay çiziliyor.

USB çoğaltıcılar ile ilgili güzel bir video, kesinlikle izlemeni tavsiye ederim.

Cihazı kullanırken bileğinii sürekli cihazın üstünde dinlendirme böyle yamultanlar var.
Taşırken de dikkat et taşırken yamultanlar da var. :D

Teknosa değişim konusunda daha yavaştır diye tahmin ediyorum ben yamuk dört cihazımı değişim yaptığım sürede Vatan'dan iade aldı bir arkadaş iade 40 gün sürdü yani.
Cihazı aldım aktif kullanıyorum da. Baseus'ın transparan bir USB-C HUB'ını aldım memnunum. Ekranı henüz çizmedim ama ekran temizleme spreyim yok. Zarar verecek bir şey de almak istemiyorum videoyu atmanız çok iyi oldu. Taşırken bir yere çarpmadım ama alüminyum kasa yamulması normal, umarım benim cihazım yamulmaz sıkıntı çıkarmaz.

Cihazı aldım aktif kullanıyorum da. Baseus'ın transparan bir USB-C HUB'ını aldım memnunum. Ekranı henüz çizmedim ama ekran temizleme spreyim yok. Zarar verecek bir şey de almak istemiyorum videoyu atmanız çok iyi oldu. Taşırken bir yere çarpmadım ama alüminyum kasa yamulması normal, umarım benim cihazım yamulmaz sıkıntı çıkarmaz.
Alkolü ve aşındırıcı bir şey almazsanız iyi olur hiç bir şey almadan arıtılmış suyla da temizleye bilirsiniz.Unutmayın ilk ekrana değil ilk beze su püskürtün.

Yeni konular

Geri
Yukarı