Monterey M1 MacBook Air ile nasıl Metin2 oynanır?

emrenogay

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
RAM
8
İşlemci
M1
Merhaba,

M1 MacBook Air kullanıyorum VirtualBox ile Windows kuracaktım ama kurulum esnasında desteklenmeyen donanım başlığı altında hatalar verdi. Kuramadım. M1 işlemcili MacBook ile nasıl Metin2 oynayabilirim?

Ben de bu şekilde oynamayı deneyecektim olmuyor mu? Konunun takipçisiyim. Aldığınız hatayı tam iletirseniz çözümü bulunur belki.

Ben de bu şekilde oynamayı deneyecektim olmuyor mu? Konunun takipçisiyim. Aldığınız hatayı tam iletirseniz çözümü bulunur belki.
.pkg dosyasını açınca direkt unsupported hardware yazısı geliyor hata kodu vs yok.
Steam'den protonu kullanarak denediniz mi?
Hayır. Araştırayım onu ilk kez duydum.
Steam'den protonu kullanarak denediniz mi?
Proton seçeneği bile yok maalesef.
Selam arkadaşlar. Biraz araştırma sonucu Parallels Desktop yazılımı ile sanal Windows kurabildim. Niyetim Windows 7 kurmaktı ancak olmadı. Parallels Desktop kendisi Windows 11 önerince onu denedim. Kurulum başarılı.
Parallels Desktop ücretliymiş arkadaşlar fakrında olmadan trial sürümü kurmuşum 14 günlük :D

Son düzenleme:
@emrenogay emre hocam bende m2macbook air aldım paralell ile metin2 kurmayı düşünüyorum😄 oyunun kasma durumu kaldırıyor mu yada ısınıyormu zaman geçince deneyimlerini aktarabilirsen sevinirim

@emrenogay emre hocam bende m2macbook air aldım paralell ile metin2 kurmayı düşünüyorum😄 oyunun kasma durumu kaldırıyor mu yada ısınıyormu zaman geçince deneyimlerini aktarabilirsen sevinirim
Merhaba, M2 deneyimlemedim ama M1 de ısınma evet oluyor 1-2 saatten uzun tutmadım. Zaten Windows PC aldım oyun oynamak için :D Parallels ücretli olduğundan daha mantıklı geldi. Performans sorunu yaşamadım.

Merhaba, M2 deneyimlemedim ama M1 de ısınma evet oluyor 1-2 saatten uzun tutmadım. Zaten Windows PC aldım oyun oynamak için :D Parallels ücretli olduğundan daha mantıklı geldi. Performans sorunu yaşamadım.
Full ayardami oynuyordunuz ? ve yinede performans olarak sikinti olmuyormuydu ? Belki 2saatten fazla oynayacaksam altina bi fan koyup isinma sorununu cozebilirim diye dusunuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı