M1 MacBook alınır mı?

Exodia474

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, üniversite öğrencisiyim. Yönetim bilişim sistemleri bölümüne çap başvurusu yapmayı planlıyorum. Kabul alırsam yazılım öğrenmek ve haşır neşir olmak durumunda olacağım. Gaming laptop almak var aklımda fakat portatif olma açısından M1 MacBook da olabilir. Benim için oyun olarak LoL, CS, Valorant, Football Manager ve eğer macOS destekliyor ise FIFA oynayabilirim. M1 işlemcili Pro mantıklı seçim olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, üniversite öğrencisiyim. Yönetim bilişim sistemleri bölümüne çap başvurusu yapmayı planlıyorum. Kabul alırsam yazılım öğrenmek ve haşır neşir olmak durumunda olacağım. Gaming laptop almak var aklımda fakat portatif olma açısından M1 MacBook da olabilir. Benim için oyun olarak LoL, CS, Valorant, Football Manager ve eğer macOS destekliyor ise FIFA oynayabilirim. M1 işlemcili Pro mantıklı seçim olur mu?

Bence kesinlikle mantıklı.

LoL ve Valorant'ın macOS desteği bulunmuyor, LoL'ü oynayabilirsin 3.parti yazılımlar ile fakat Valorant'ı oynaman mümkün değil anticheatinden dolayı. Kullanım kolaylığı, uzun süreli pil ömrü, Apple cihazları ile uyumluluğu, şıklığı kesinlikle üst düzey bir ürün MacBook. Oyun oynamam oynarsamda destekli oyunları ve çok güçlü işlem gerektiren oyunları oynamam diyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz. Kendim MacBook Air M1 üzerinde Minecraft oynadım gayet stabil bir şekilde çalışmakta. Fakat aklınızda bulunsun M1 yeni bir teknoloji her uygulama için desteği bulunmamakta ama 3.parti yazılımlar ile kullanabilmektesiniz.

İşlemci olarak güzel ama oyun olarak ehhh yani

Geri
Yukarı