M1 Macbook'a SSD'den dosyaları aktarmak için aparat önerisi

AAAplus

Kilopat
Merhaba bugün M1 macbook sipariş verdim ve Windows bilgisayarımdan içine verileri aktarmak istiyorum. 100, 200GB veri var bunlar 2 farklı Sata SSD de karışık olarak duruyor.
Direk Sata SSD'yi Type-C den takıp verilere erişebileceğim bir aparat önerir misiniz? Birde aktarım hızı için burada kablonun önemi oluyor mu?

Merhaba bugün M1 macbook sipariş verdim ve Windows bilgisayarımdan içine verileri aktarmak istiyorum. 100, 200GB veri var bunlar 2 farklı Sata SSD de karışık olarak duruyor.
Direk Sata SSD'yi Type-C den takıp verilere erişebileceğim bir aparat önerir misiniz? Birde aktarım hızı için burada kablonun önemi oluyor mu?
Merhaba. Harici sata disk kutularına bakabilirsiniz. Özellikle Ugreen ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kutuya gerek yok derseniz şu ürün de işinizi görür.

Bu ürünü almıştım çalışmadı.
Merhaba. Harici sata disk kutularına bakabilirsiniz. Özellikle Ugreen ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kutuya gerek yok derseniz şu ürün de işinizi görür.
Bu üründe de 2019 Macbook Air desteklediği yazmıyor en son 2018 demiş. Çok vakit kaybettim tam uyumlu çalışacak ürün önerir misiniz? SSD kutusu da olur.

Dosyaları yerel ağ üzerinden de gönderebilirsiniz.
Tak çıkar şeklnde lazım.

Öyle olsa pro ya da 2018 yaparlardı ama pro 2019 desteği almış. Bir siteyi aradım biraz önce M1 uyumlu olması lazımmış aparatın.
Başka ürün de bulamadım sipariş veriyorum bunu şimdi bi deniyim umarım çalışır.

Ürün biraz eski olduğu için normal bence. Demek ki 2018 falan satışa başlanmış.
Hocam teşekkürler ürün geldi bugün ve dediğin gibiymiş sorunsuz çalıştı.

Dosya Ekleri

• Screen Shot 2022-10-04 at 1.47.32 PM.png
    Screen Shot 2022-10-04 at 1.47.32 PM.png
    169,9 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Geri
Yukarı