M14 5G alınır mı?

Evet PLS olsa bile ekranı 90 Hz ayrıca işlemcisi de fena değil ekranı mutlaka Amoled olursa güzel olur diye bir şey yok bence önemli olan akıcılık ekran ne kadar akıcıysa o kadar kullanım isteğini arttırıyor bu yüzden ekran bir telefon alırken en önemli unsurlardan biridir sonuçta bütün gün o ekrana bakıyorsun ancak dediğim gibi bütçe yetiyorsa M23 daha iyi bir tercih olucaktır ekran olarakta M14 den daha iyi çünkü 120 Hz çok daha akıcı olucaktır işlemci tarafında M14 ün işlemcisi güzel olsada Exynos yani şaşırtabilir ama M23 ün işlemcisi Snapdragon 750G Antutu puanlarına göre neredeyse aynılar ama telefon yonga setleri konusunda en iyi chipsetler tabi ki de SD de ama yine de M14 de üzecek bir telefon değil sadece 500 TL daha vermeye değiceğini söylemek istedim.

Samsung Galaxy M14 almayı düşünüyorum ama arada kaldım. Bütçe maksimum 7k. Ben bunu buldum. M23 de baktım fakat paneli TFT oldugundan biraz sogudum. M14 uygun gıbı geldi. Hem işlemcisi falan... Ekran kartı nasıl bilmiyorum. Bilgilendirirseniz iyi olur. FIFA Mobile, LoL Mobile falan oynarım maksimum. PUBG falan oynamam (oynarsam nasıl olur?). Açıkçası bu fiyata alayım mı (6400TL)? Daha iyi bildiğiniz varsa bu butcede dusuneyım.

Alınmaz. Bütçeyi arttırıp Realme 8 almanı tavsiye ederim.

M23 kullanıyorum, ekranı şimdiye kadar bir sorun çıkarmadı. Göz alışınca zaten sorunsuz geliyor, ayrıca 120Hz olması da kullanım zevkinizi arşa çıkarıyor. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Geri
Yukarı