M14 5G alınır mı?

Bütçe
6500

EnezK

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. A13'u almıştım ama interneti iyi çekmedigi için iade edeceğim. Onun parasıyla M14 5G'ye gecilir mi?
İnterneti iyi çeker mi?

İnternet iyi çekmeme gibi bir sorun duymadım hiç. Hangi operator kullanıyorsunuz hangi bölgedesiniz? Şehir içinde mi?

İnternet iyi çekmeme gibi bir sorun duymadım hiç. Hangi operator kullanıyorsunuz hangi bölgedesiniz? Şehir içinde mi?
Köyde yaşıyorum işimden dolayı biraz uzağım operatörden onun için interneti çok çekmiyor bu beni rahatsız ediyor .

Turktelekom kullanıyorum.

Köyde yaşıyorum işimden dolayı biraz uzağım operatörden onun için interneti çok çekmiyor bu beni rahatsız ediyor.

Türk Telekom kullanıyorum.

Hocam çekmeme sorunu telefondan değil Türk Telekom'dan dolayı. Turkcell kullanıyorum yer fark etmiyor her yerde çekiyor. Yani yeni telefon alsanız yine aynı olur bence. Ben Vodafone kullanıyordum köyde çekmiyor aynı şekilde Türk Telekom'da çekmiyor.

Hocam çekmeme sorunu telefondan değil Türk Telekom'dan dolayı. Turkcell kullanıyorum yer fark etmiyor her yerde çekiyor. Yani yeni telefon alsanız yine aynı olur bence. Ben Vodafone kullanıyordum köyde çekmiyor aynı şekilde Türk Telekom'da çekmiyor
Anladım sağolun .

Geri
Yukarı