M14 için Type-C adaptör önerisi

Hocam ileriye dönük 25W olanı alın.

Ayrıca Vietnam'ında çakması mevcut piyasada.

Bunu kontrol edebileceğimiz bir yer var mı? Orijinallik sorgulama adaptör için?

Elimde 3 tane adaptör var da biri Çin üretimi belki orijinaldir çöpe atmayayım :)

Son düzenleme:
Yakın zamanda M14 satın aldım ve kutu içerisinden sadece Type-C to Type-C kablo çıktı. Herhangi bir adaptör çıkmadı. Bunun için fiyat maksimum 300 olacak şekilde Type-C adaptör önerilerinizi bekliyorum. N11'de kupon falan da var yararlanmak isterim.
Cihazın maksimum 15w destekliyor. Bu yüzden orijinal

Samsung EP-T1510X 15W Type-C Şarj Aleti​

almalısın. En uygun CarrefourSA'da.

Samsung'un kendi sitesinde orijinal olanın kodu ile aynı.

Bunu kontrol edebileceğimiz bir yer var mı? Orijinallik sorgulama adaptör için?

Elimde 3 tane adaptör var da biri Çin üretimi belki orijinaldir çöpe atmayayım :)

Söyle anlayabilirsiniz. Süper hızlı sarja başlıyorsa. Yazı fontun düzgün olması. Kenarın'da Arapça ya da Farsça bir şeyler yazmıyor ise. Bir de adaptöre parmağın ile. Tık tık yap. Ses kısa bir tok sesi geliyorsa. O adaptör orijinaldır. Eğer teneke gibi ses gelirse. Zaten direk kopyadır o ürün.

Söyle anlayabilirsiniz. Süper hızlı sarja başlıyorsa. Yazı fontun düzgün olması. Kenarın'da Arapça ya da Farsça bir şeyler yazmıyor ise. Bir de adaptöre parmağın ile. Tık tık yap. Ses kısa bir tok sesi geliyorsa. O adaptör orijinaldır. Eğer teneke gibi ses gelirse. Zaten direk kopyadır o ürün.

Samsung 3in1 Trio 65w 2xpd + Usba Ev Tipi Åarj Aleti 3 ÃıkıÅlı(ep-t6350nbegww) Türkiye Garan Fiyatı, Yorumları - Trendyol aldığım ürün buydu. Ürün büyük olduğundan kısa tok bir ses vermiyor.
Bende Deji 25W aleti de var o da süper hızlı şarj ediyor:)

Ürün sahte bu arada. Fiyatı çok düşük.
Eğer tecrübeniz var ise daha iyi bilirsiniz. Genelde Hepsiburada üzerinden pek öyle sahte ürün denk geldiği olmadı bana sürekli alışveriş yaparım.
Müşteri Hizmetlerine sorduğumda da şu cevabı verdi: "Hepsiburada’da satıcıların sahte, taklit, lisanssız, bandrolsüz ürün satışına izin verilmemektedir. Ürünler size açılmamış paketlerinde, garanti belgesi ve faturasıyla gönderilmektedir."
Daha önce kullandığım için önermiştim ben, sahte ise beni de iyi götürmüşler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı