M14'te Instagram pil kullanımı nasıl azaltılabilir?

Bugün Anıtkabir'e gidiyorduk otobüste baktım giderken ve gelirken ve oyun oynarken arkada ses olmasını seviyorum normalde 1-2 saat. Kullanımım

@ktskn hocam bir de mesela ben gece şarjım 100ken şarjdan çıkartıyorum sabah 96 gibi bir şarjım oluyor ve daha hızlı azalıyor gibi tam emin değilim saatlerine bakmadım ama böyle bir şey olma olasılıpı var mı yoksa pisikolojik mi?

Son düzenleme:
Bugün Anıtkabir'e gidiyorduk otobüste baktım giderken ve gelirken ve oyun oynarken arkada ses olmasını seviyorum normalde 1-2 saat. Kullanımım

@ktskn hocam bir de mesela ben gece şarjım 100ken şarjdan çıkartıyorum sabah 96 gibi bir şarjım oluyor ve daha hızlı azalıyor gibi tam emin değilim saatlerine bakmadım ama böyle bir şey olma olasılıpı var mı yoksa pisikolojik mi?
100'den 85'e doğru ilerlerken hızlı gidiyor 85'ten 0'a doğru yavaş ilerliyor. Benim psikolojik algım böyle. Onun dışında Instagram fazla tüketen bir uygulama ve bunun sayesinde de pil kullanımı artıyor. Eğer görünüşe özen göstermiyorsanız Instagram Lite versiyonunu kullanabilirsiniz. Bu arada YouTube 8 saat %50 iyi bir değer. Tabii ki bu değerleri videonun kalitesinide etkiliyor.

Bataryan sıkıntılı. Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Gece %20 bıraktığım şarjım sabah %2-3 oluyordu. Garantisi devam ettiği için batarya değişimi yaptırdım. Şu an öyle bir sorun yaşamıyorum. He senin arkaplanında uygulama açıktır, ondan dolayı %4 şarj gidiyordur. Spotify, WhatsApp için sticker uygulamaları (arkaplanda şarjın ağzına ediyorlar.), Samsung Healt vs. Var mı böyle uygulamalar?

Bataryan sıkıntılı. Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Gece %20 bıraktığım şarjım sabah %2-3 oluyordu. Garantisi devam ettiği için batarya değişimi yaptırdım. Şu an öyle bir sorun yaşamıyorum. He senin arkaplanında uygulama açıktır, ondan dolayı %4 şarj gidiyordur. Spotify, WhatsApp için sticker uygulamaları (arkaplanda şarjın ağzına ediyorlar.), Samsung Healt vs. Var mı böyle uygulamalar?
Sarjım sabaha azalmıyor 96 ile başladığımda 100e göre hızlı azabılıyor gibi geliyor
4lük azlığı saymıyorum 40dk falan o

Hocam siz M14 mü kullanıyorsunuz yoksa samsung mu

Yani başka bir modelmi

Hocam bugün sabah 9.30'dan 14.30'a kadar pil tasarrufunda duruyordu şarjım 30'dan 26ya inmiş normal mi? @ktskn

Son düzenleme:

Geri
Yukarı