M2 MacBook Air için USB hub önerisi

mehmetben

Picopat
Daha fazla  
Selam, M2 MacBook Air için bir USB hub arayışındayım. Şimdilik fazla porta ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum, zaten genelde Swift programlama için ve şehir dışında yanımda taşımak için kullanacağım. USB-C ve USB-A portlarının yanında, ekstra monitör bağlamak için bir tane HDMI portuna ihtiyacım var yalnızca. Onun dışında Ethernet portunun, işime yarayacağını sanmıyorum, Wi-Fi yeterli olmaz mı? Şu anlık SD kart vesaire de kullanmadığım için ona da ihtiyacım yok. Şu iki modelden birisi işimi görür gibi düşünüyorum, bir de siz bakıp yorumlarsanız, öneri verirseniz sevinirim.

Ugreen markası hakkında bazı yerlerde iyi, bazı yerlerde kötü yorumlar gördüm. Kullanıyorsanız, hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Onun dışında dediğim gibi fotoğraf çekimi gibi işlerle uğraşmadığımdan SD-TF okuyucuya ihtiyacım yok. Aynı şekilde Ethernet portuna da ihtiyacım olmadığını düşünüyorum. Önerilerinizi ve fikirlerinizi merakla inceleyeceğim. İyi Sosyaller.

Ugreen markası hakkında bazı yerlerde iyi, bazı yerlerde kötü yorumlar gördüm. Kullanıyorsanız, hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

M1 Air ile 1 aydır bunu kullanıyorum ısınması dışında sorun görmedim ama hubların hepsi ısınıyor zaten. Metal oldukları için hem pasif soğutmaları iyi oluyor hem de şık duruyorlar. Ugreen alınır. Kendinize ve bütçenize uygun olanı alın içindeki chipsetlerin çok değiştiğini sanmıyorum hepsi aynıdır.

M1 Air ile 1 aydır bunu kullanıyorum ısınması dışında sorun görmedim ama hubların hepsi ısınıyor zaten. Metal oldukları için hem pasif soğutmaları iyi oluyor hem de şık duruyorlar. Ugreen alınır. Kendinize ve bütçenize uygun olanı alın içindeki chipsetlerin çok değiştiğini sanmıyorum hepsi aynıdır.
Yanıtınız için çok teşekkürler. Peki attığım iki seçenekten hangisini almak daha mantıklı olur sizce? SD kart portu şu an işime yaramıyor fakat 4K60Hz olduğu için bir yandan cazip geliyor. Type-C daha işlevli fakat 4K30Hz. Bu konuda ne önerirsiniz?

Yanıtınız için çok teşekkürler. Peki attığım iki seçenekten hangisini almak daha mantıklı olur sizce? SD kart portu şu an işime yaramıyor fakat 4K60Hz olduğu için bir yandan cazip geliyor. Type-C daha işlevli fakat 4K30Hz. Bu konuda ne önerirsiniz?

Yani kullanım seneryonuza göre değişir ben 4K bir monitörde kullanmayacağım için 4K60Hz seçmedim onun yerine ek Type-C portlu aldım. Kullanmayacaksanız 4K60Hz gereksiz. Küçük olan daha tatlı duruyor.

Geri
Yukarı