MacBook Air M.2 için Type-C Hub Önerisi

eneskaradeniz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 1000 TL bütçem var. MacBook için USB hub arıyorum şu modeli buldum sizce alınır mı? 1080p 144Hz monitörüm var bu dönüştürücü 144Hz görüntü verir mi? 4K 30Hz demiş ama farklı çözünürlükler için detaylı bir açıklaması yok. Bu ürün dışında önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim. İyi Sosyaller.

Merhaba yaklaşık 1000 TL bütçem var. MacBook için USB hub arıyorum şu modeli buldum sizce alınır mı? 1080p 144Hz monitörüm var bu dönüştürücü 144Hz görüntü verir mi? 4K 30Hz demiş ama farklı çözünürlükler için detaylı bir açıklaması yok. Bu ürün dışında önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim. İyi Sosyaller.

Ugreen ürünleri kalitelidir attığınız linkteki cihazı düşünebilirsiniz.

Daha uygun fiyatlı Type-C'den kart okuyuculu şu ürünü önerebilirim kendim Matebook D16 da kullanıyorum Mac desteğinin olduğunu da yazıyor öneririm 60hz görüntü veriyor sanırım: Daytona Fc10

Toplu cevap vermek gerekirse:

- Yurt dışından almak istemiyorum aciliyetim var.
- Daytona markasını ilk defa duydum yorumlara baktığımda pek iyi olmadığını gördüm.

Ugreen'in destek ekibine atmış olduğum ürünü sordum ve bu cevabı aldım:

Output ports and specifications ◆3xusb3.0'a female: USB3.0 standard, maximum transmission rate is 5Gbps, backward compatible with USB2.0/1.1; ◆1xhdmı mother: HDMI1.4, hdcp1.4, does not Support HDR/3D function, supports resolution up to 3840*2160/30Hz, backward compatible with 2560*1440@60Hz, 1080P@120/60Hz, 720p@60Hz, 480p@ 60Hz ETC;

1080p 120Hz desteklediğini belirtiyor.

İki ürün daha buldum şu iki ürün arasında kaldım:

İkisi de 4K 60Hz 1080p 144Hz görüntü sağlayabiliyor. Novooda 2 artısı var Type-C ve SD kart girişi. Novoo yu almayı düşünüyorum ama markası nasıldır alınır mı?

Bu ürünü satın aldım gerek malzeme kalitesi gerek kullanımı hoşuma gitti şu anda sıkıntısız kullanıyorum. Biraz ısınıyor kasası ama normaldir. Fiyatına göre çok hoşuma gitti tavsiye ederim şu anlık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı