M3 MacBook bu sene cikar mi?

Tanıtılmaz. M2 uzun yıllar götürecek bir işlemci. Zaten M3 çıkacağı zamanki fiyatlarla şu an iki tane M2 Air alırsınız.

Bazi haber sitelerinde tanitilcak diye atip tutuluyor bilemedim seneye cikacaksa alicam suan fakat ekim icinde tanitilcaksa bekleyecegim.

Tanıtılmaz. M2 uzun yıllar götürecek bir işlemci. Zaten M3 çıkacağı zamanki fiyatlarla şu an iki tane M2 Air alırsınız.
TL de para tutmadigim icin genelde sikinti olmuyor oyle seyler.

Bazi haber sitelerinde tanitilcak diye atip tutuluyor bilemedim seneye cikacaksa alicam suan fakat ekim icinde tanitilcaksa bekleyecegim.

TL de para tutmadigim icin genelde sikinti olmuyor oyle seyler.
Benim okuduğum yerlerde 2024'e kadar çıkması beklenmediğinden bahsediliyor. Zaten M2 geçen sene çıktı. Ultrası, Maxı ıvırı zıvırı var bunun. Bir sene ardından yenisini çıkarmaları çok saçma bir hareket olur. M2 alıp geçin derim.

Benim okuduğum yerlerde 2024'e kadar çıkması beklenmediğinden bahsediliyor. Zaten M2 geçen sene çıktı. Ultrası, Maxı ıvırı zıvırı var bunun. Bir sene ardından yenisini çıkarmaları çok saçma bir hareket olur. M2 alıp geçin derim.
Banada oyle geliyor. Tesekkurler.

2023’ün son ayı içinde normal M3’ler tanıtılır, 2024 Haziran’a kadar Pro ve Max çipleri gelmez. Yeni M3, iPhone 15 Pro gibi 3 nanometre mimari kullanacak.

2023'ün son ayı içinde normal m3'ler tanıtılır, 2024 Haziran'a kadar Pro ve Max çipleri gelmez. Yeni m3, iPhone 15 Pro gibi 3 nanometre mimari kullanacak.

Beklemek icin cok uzun bur sure sanirim alacağım da Trendyol'da saticilara guvenilebilir mi? M2 Air 16 RAM 512 SSD MediaMarkt Apple pt bilisimdeki 16 RAM 256 SSD ile ayni fiyat neredeyse. Cok SSD'ye ihtiyacım yok ama fiyat ayniykende aklim celindi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beklemek icin cok uzun bur sure sanirim alacağım da Trendyol'da saticilara guvenilebilir mi? M2 Air 16 RAM 512 SSD MediaMarkt Apple pt bilisimdeki 16 RAM 256 SSD ile ayni fiyat neredeyse. Cok SSD'ye ihtiyacım yok ama fiyat ayniykende aklim celindi.
Ben Trendyol'dan ve N11'den alışveriş yapmıyorum. Sizi bilmem. Fiyat aynı ve ürün de aynı ise alabilirsiniz.

Rasgele M2 icin gezerken yeni Teknosa magazasi acilisina denk geldim ve M1 16 GB 25k fiyata kampanyali gorunce kaptim bitane direk. M1 pisman etmez umarim.

Geri
Yukarı