M31s ile M21 arasındaki tek fark RAM mi?

Hocam Xiaomi Note 10s 3.4K ya düştü şimdi M31s ile arasında tam 400 lira var. İkisinden birini tercih edeceğim Xiaomi hak eder mi 400₺ farkı?

Ne istediğinize bağlı.
M31s kamera, ekran, yazılım ve pil ömrü olarak daha iyi bir cihaz.
Note 10s işlemci olarak çok daha iyi bir cihaz, ayrıca daha güçlü olduğu için normal olarak daha uzun ömürlü.

Ne istediğinize bağlı.
M31s kamera, ekran, yazılım ve pil ömrü olarak daha iyi bir cihaz.
Note 10s işlemci olarak çok daha iyi bir cihaz, ayrıca daha güçlü olduğu için normal olarak daha uzun ömürlü.

Note 10s ve M31s varken araya seçenek olarak A32 eklenmesine gerek var mı? Yoksa bu fiyat aralığında bu iki ürün arasından seçim yapmak mı gerekli? Ayrıca asıl benim düşündüğüm A52 modeli. Fakat fiyatı 4500 seviyelerine çıkmış durumda. 4000 TL fiyata bile indiğini görsem A52 düşünüyorum. Uzun süredir yaptığım araştırmalarda sizin ve @BERWAR hocamın 3000-4200 TL aralığında bu ürünler bir de Realme 8 Pro önerdiğinizi gördüm. İlk istediğim S20 FE SD 865 modeli. Fakat şu an bile 256 GB, 8 GB RAM modeli ancak 6000 TL fiyatına inmiş durumda. 3000 TL fiyata M31s mi, 3400 TL Note 10s mi, fiyatı eğer düşerse A52 4000-4100 TL fiyat mı en son Realme tekrar 4000 TL olursa Realme mi alınmalı?

Biraz karmaşık ve uzun gibi oldu fakat bu fiyatların dengesizliğinden adam gibi indirim olmamasından ne yapacağımı bende şaşırmış durumdayım. Artık bir seçim yapma vakti geldi zaten yarın son gün indirimlerin. Bugün en geç yarın indirimleri kaçırmadan bir telefon almak zorundayım. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Note 10s ve M31s varken araya seçenek olarak A32 eklenmesine gerek var mı? Yoksa bu fiyat aralığında bu iki ürün arasından seçim yapmak mı gerekli? Ayrıca asıl benim düşündüğüm A52 modeli. Fakat fiyatı 4500 seviyelerine çıkmış durumda. 4000 TL fiyata bile indiğini görsem A52 düşünüyorum. Uzun süredir yaptığım araştırmalarda sizin ve @BERWAR hocamın 3000-4200 TL aralığında bu ürünler bir de Realme 8 Pro önerdiğinizi gördüm. İlk istediğim S20 FE SD 865 modeli. Fakat şu an bile 256 GB, 8 GB RAM modeli ancak 6000 TL fiyatına inmiş durumda. 3000 TL fiyata M31s mi, 3400 TL Note 10s mi, fiyatı eğer düşerse A52 4000-4100 TL fiyat mı en son Realme tekrar 4000 TL olursa Realme mi alınmalı?

Biraz karmaşık ve uzun gibi oldu fakat bu fiyatların dengesizliğinden adam gibi indirim olmamasından ne yapacağımı bende şaşırmış durumdayım. Artık bir seçim yapma vakti geldi zaten yarın son gün indirimlerin. Bugün en geç yarın indirimleri kaçırmadan bir telefon almak zorundayım. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Eğer 90Hz olarak özel bir isteğiniz yoksa seçeneklere A32 eklemenin pek anlamı yok.
Kurlar şu durumdayken A52'nin fiyatının düşeceğini zannetmiyorum, tavsiyem Realme 8 Pro almanız yönünde.

Söylediğiniz cihazlar içinde en iyisi A52 ve Realme 8 Pro, en F/P olanı Note 10s.

Geçen hafta Teknosa'da 3770 düştü A52 almadım şansıma. Şu an bende deli gibi telefon araştırıyorum. 5 dk da 1 Akakçe'yi takip ediyorum indirim :) 1 saate Hepsiburada indirim olacak mesela onu bekliyorum. En kötü asıl indirim 26 Kasım olduğu için yarınıda bekliyorum :)

Eğer 90Hz olarak özel bir isteğiniz yoksa seçeneklere A32 eklemenin pek anlamı yok.
Kurlar şu durumdayken A52'nin fiyatının düşeceğini zannetmiyorum, tavsiyem Realme 8 Pro almanız yönünde.

Söylediğiniz cihazlar içinde en iyisi A52 ve Realme 8 Pro, en F/P olanı Note 10s.

Verdiğiniz detaylı bilgiler için çok teşekkür ederim. O zaman fiyatı uygun diye gidipte 3000 TL fiyata M31s almanın manası yok. Neticede uzun süre değiştirmeyeceğim için verdiğim paranın hakkını gerçekten verecek bir model istiyorum. Tam da şansıma dolar uçtu da uçtu. İndirimlerde hikaye kaldı.

O zaman söylediğiniz gibi duruma göre daha doğrusu bugün ve yarının indirimlerine göre bakıp, en son yazdıklarınız olan A52, Realme 8 Pro fiyatları düşerse inşallah bunlardan birini veya son olarak Note 10s 128 GB 3400 TL fiyata alıp durumu sonuca ulaştıracağım.

Geçen hafta Teknosa'da 3770 düştü A52 almadım şansıma. Şu an bende deli gibi telefon araştırıyorum. 5 dk da 1 Akakçe'yi takip ediyorum indirim :) 1 saate Hepsiburada indirim olacak mesela onu bekliyorum. En kötü asıl indirim 26 Kasım olduğu için yarınıda bekliyorum :)

A52 o fiyata görsem anında alırım:) Çok güzel fiyata denk gelmişsin. Bende de 100 sayfa açık habire bakıp duruyorum. Neyse ki kafamdaki modelleri üçe düşürdüm. Daha doğrusu S20 FE 256 GB 5500 TL görsem tutamam kendimi de imkansız gibi. 6000 TL fiyat ancak düştü. Geriye kalan üç modelden birini seçeceğim artık. Bu kadar araştırıp diretmemin sebebi de aldıktan sonra '500-1000 TL fazla verseydim de şu özellikte olsaydı veya şu modeli alsaydım' dememek için. Son günümüz yarın zaten. Bakalım hangisi nasip olacak hayırlısı.

Bende kameraya takmış durumdayım yav. 4 binden mecburen 3000 zorlasam 3500 TL düştüm yani. M31S-M32-A32-reno5 Lite. Çeşit bolda fiyatlandırmada :) hani bu parayı veriyoruz mantıken en iyisi olsun diyoruz kararsızım. Bu arada A52'de kasada esneme söz konusuymuş belki denk gelmissindir araştırken. Tabii ki hepsinde olur mu bilemem de.
Bir indirim olmadı :)
Şu an en mantıklı M31s le Note10s başkada uygun yollu bir şey göremedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı