M33 vs M23

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
7000 TL bütçem var biraz araştırdım Samsung markasında bu iki telefon öneriliyor. Kamera benim için önemli değil hiç fotoğraf çekmiyorum. Uzun ömürlü olması önemli benim için. Sizce bu iki telefon arasında hangisi daha iyi aralarında 350 400 TL gibi bir fark var bu farka değer mi?
@BerkayZ87 hocam siz bu konuda bilgilisiniz sanırım bir bakar mısınız?

Son düzenleme:
7000 TL bütçem var biraz araştırdım Samsung markasında bu iki telefon öneriliyor. Kamera benim için önemli değil hiç fotoğraf çekmiyorum. Uzun ömürlü olması önemli benim için. Sizce bu iki telefon arasında hangisi daha iyi aralarında 350 400 TL gibi bir fark var bu farka değer mi?
@BerkayZ87 hocam siz bu konuda bilgilisiniz sanırım bir bakar mısınız?

Hocam uzun ömür arıyorsan ikisini de alma. İkinci el Snapdragon'lu S20 FE al uzun süre kafan rahat kullan.

Hocam uzun ömür arıyorsan ikisini de alma. İkinci el Snapdragon'lu S20 FE al uzun süre kafan rahat kullan.

Hocam daha önce hiç 2. el telefon almadım bir sıkıntı çıkarsa uğraşmak istemiyorum 2. ele yanaşmak istemiyorum.

İkisinden biri olacaksa M33 al. M23'ün ekran kalitesi rezalet.

Başka markalarda öneriniz varsa onu da söyleyebilirsiniz tek isteğim uzun ömürlü olması dediğim gibi kamera önemli değil PUBG gibi telefon zorlayan oyunlarda pek oynamıyorum.

Başka markalarda öneriniz varsa onu da söyleyebilirsiniz tek isteğim uzun ömürlü olması dediğim gibi kamera önemli değil PUBG gibi telefon zorlayan oyunlarda pek oynamıyorum.

Bu bütçede 0 çok iyi bir cihaz yok. 7500'e Redmi Note 10 Pro var ama Xiaomi kullanır mısın? Bilemedim.

Bu bütçede 0 çok iyi bir cihaz yok. 7500'e Redmi Note 10 Pro var ama Xiaomi kullanır mısın? Bilemedim.

Bütçemi aşıyor Note 10 Pro. Redmi Note 10 s ve real me 8 de iyi diyorlar hocam sizce nasıllar M23 veya M33'ten iyiler mi?

İkisi de işe yaramaz. 5G şart değilse Teknosa'dan S10+ veya Reno4 Pro alabilirsin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı