M33 vs Redmi Note 10 Pro

Haberin olsun, maalesef Redmi Note 10 Pro'da 45FPS kilitli. Ama M33'ten daha iyi oyun performansı olarak.

Evet biliyorum ama 30FPS çok düşük kalıyor 45 FPS en azından daha iyi zaten bu bütçede ekstra FPS arttırıcı bir uygulama kullanmadan 60 FPS veren cihaz yok.

Bende Note 10 Pro var, ufak tefek yazılım hataları dışında güzel telefon. Kamerası da kötü ama idare eder.

Öyle çok fotoğraf çeken biri olmadığım için kamerası beni idare eder diye düşünüyorum aslında.

Evet biliyorum ama 30FPS çok düşük kalıyor 45 FPS en azından daha iyi zaten bu bütçede ekstra FPS arttırıcı bir uygulama kullanmadan 60 FPS veren cihaz yok.

Öyle çok fotoğraf çeken biri olmadığım için kamerası beni idare eder diye düşünüyorum aslında.
Ben de çok fotoğraf çeken biri olmadığım için tercih ettim, idare ediyor zaten kamerası, gündüz çekimleri gayet güzel en azından. İşlemci, Ram ve bataryası için aldım ben bu telefonu. 1 senedir mis gibi çalışıyor.

Hayırlı olsun :).

Geri
Yukarı