M330 CS:GO kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

1gokhanavanoz

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde laptopuma format atmak zorunda kaldım. Format atmadan önce CS kasıyordu. 50 60 üstüne çıkmıyordu zaman zaman 30 40'da dşüyordu. Son güncellemeden önce 100 120 FPS alan laptpum şimdi format attıktan sonra yine zar zor 50 FPS alıyor. Dün gece laptopun çözünürlüğü son olan 1360x768'de girdim oyuna 60 FPS alıyordu ama oynatıyordu akıcı geliyordu bana ama adamları görmekte zorluk çekiyorum. Sistemimde uyumlu neden böyle oluyor anlamış değilim. Windows'un grafik ayarlarında yüksek performansa seçtim. İşlemcim Intel Core'i5.bu işlerden pek anlamam ama AMD Radeon (tm) M330'da var ve VRAM 2 GB görünüyor. Yüksek performansa alırken AMD görünüyordu ama oyunda sanırsam Intel kullanılıyor. AMD driverıdaha yeni güncelledim değişen bir şey yok. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Sistemim aşağıda verdim ve AMD driverında önerilen standartı karşılıyor diye yeşil tik var.(Çözünürlüğü düşürüyorum FPS'de değişen bir şey olmuyor.)

2.PNG

3.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

4.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı