M34 için 25W şarj adaptörü önerisi

Hocam bu yukarıda arkadaşın A101 üzerinden paylaştığı ile aynı mıdır? Bir de geçen gördüm birisi Amazon üzerinden almışta kutu üzerinde harf hatası yapılmış, sahte ürün yollama imkanı var mı acaba Amazon'un. 1 aydır Nitro 5 laptop için Amazon ile uğraşıyorum ben 2 kere hatalı ürün yolladılar birisi iade edilmiş bir cihazdı o yüzden güvenimi kaybettim açıkçası satıcıda Amazon'du halbuki.

Amazon kendisi sahte satmaz.

Amazon üzerinden almaya karar verdim zaten A101'de kargo ücretiyle aynı fiyat oluyor. Birde rica etsem bir ucu USB-A diğer ucu Type-C olan kablo önerebilir misiniz? Eldeki telefonun kablosu haşat oldu.
Amazon.com.tr
Bunu almayı düşünüyorum ama başka seçenek varsa o da olur. Beyaz olsun lakin.

Amazon.com.tr
Kablo olarakta bunu tercih ettim.

Son düzenleme:
Amazon üzerinden almaya karar verdim zaten A101'de kargo ücretiyle aynı fiyat oluyor. Birde rica etsem bir ucu USB-A diğer ucu Type-C olan kablo önerebilir misiniz? Eldeki telefonun kablosu haşat oldu.
Amazon.com.tr
Bunu almayı düşünüyorum ama başka seçenek varsa o da olur. Beyaz olsun lakin.

Amazon.com.tr
Kablo olarakta bunu tercih ettim.
Kabloyu ne için istiyorsunuz? Samsung adaptörün içinden Type-c to Type-c kablo çıkıyor zaten. O adaptöre A to Type-C kablo takamazsınız.

Başka bir sebepten ötürü alıyorsanız UGREEN markası daha kalitelidir.

Kabloyu ne için istiyorsunuz? Samsung adaptörün içinden Type-c to Type-c kablo çıkıyor zaten. O adaptöre A to Type-C kablo takamazsınız.

Başka bir sebepten ötürü alıyorsanız UGREEN markası daha kalitelidir.
Eski telefonum içindi hocam bahsettim önceki mesajda adaptör girişi USB-A'ydı. Ugreen alacaktım normalde ama hem satıcı hem gönderici Amazon değildi vazgeçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı