Samsung A54 için 25W şarj adaptörü önerisi

Orijinal 25W Samsung adaptörle şarj etmediğiniz sürece 15W akım alır 25W akım almaz
Maalesef Samsung'un politikası gereği telefonumu 25W süper hızlı şarj etmek istiyorsan telefonu şarj edeceğin şarj aleti orijinal Samsung 25W şarj aleti olmalı
Telefonu şarja taktığınızda şarj animasyonu böyle olmalı yoksa 25W değildir.

Eki Görüntüle 2062675

Burada da böyle yazmalı

Eki Görüntüle 2062678
Bende S23 var Spigen 27W adaptör kullanıyorum ilk attığın fotoğraftaki ekran var ama 2.attığın fotoğrafta hızlı şarj cihazına bağlandı yazıyor. 15W mı çekiyor yani? Şarj hızı bana 25W'a göre yavaş gelmişti.

Bende S23 var Spigen 27W adaptör kullanıyorum ilk attığın fotoğraftaki ekran var ama 2.attığın fotoğrafta hızlı şarj cihazına bağlandı yazıyor. 15W mı çekiyor yani? Şarj hızı bana 25W'a göre yavaş gelmişti.

Evet 15W çekiyor.
O ekran her türlü çıkar zaten oradaki renk önemli olan.
Yeşilse 15W mavi ise 25W eğer soluk yeşil ise 10W

Sizde ki yeşildir yüksek ihtimalle değil mi?

Orijinal 25W Samsung adaptörle şarj etmediğiniz sürece 15W akım alır 25W akım almaz
Maalesef Samsung'un politikası gereği telefonumu 25W süper hızlı şarj etmek istiyorsan telefonu şarj edeceğin şarj aleti orijinal Samsung 25W şarj aleti olmalı
Telefonu şarja taktığınızda şarj animasyonu böyle olmalı yoksa 25W değildir.

Eki Görüntüle 2062675

Burada da böyle yazmalı

Eki Görüntüle 2062678
Adaptörüm geldi. Attığınız resimlerdeki gibi çalışıyor.

Ben BaseUs'ın 25W'lık kablo ve şarj aleti setini aldım ve dört aydır memnun bir şekilde kullanıyorum. Telefonum A52 olsa da A54'te de denedim ve bir problem yaşamadım.

Geri
Yukarı