M34 için en ideal adaptör nedir?

Hocam M34 bende de var. Cihaz 25W'a kadar adaptör destekliyor ancak 15W almanızı tavsiye ederim. M serisi geçmiş J serisi ile aynı klasmanda olduğundan ve yeni nesil teknolojik özelliklerle donatıldığından full kullanımda 3 yılı geçmemesinden korkuyorum. Bu yüzden 15W kullanıyorum ben. Ayrıca ayarlardan pil kısmına girip %85'den fazla şarj etmemesi için bir seçenek var. Pil ömrünün uzun olması için onu da aktifleştirdim. Çünkü telefonların pil sağlığı için %85'den fazla şarj edilmemesi ve %35'den aşağısındayken kullanılmaması öneriliyor. Cihazı uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız siz de böyle yapın. Sizin için çok önemli değilse hızlı şarj özelliğini kapatabilir ve yenileme hızını yani hertz (hz) değerini 120'den 60'a düşürebilirsiniz.

Adaptör olarakta bu ürünü alın: Amazon.com.tr

Son düzenleme:
Hocam M34 bende de var. Cihaz 25W'a kadar adaptör destekliyor ancak 15W almanızı tavsiye ederim. M serisi geçmiş J serisi ile aynı klasmanda olduğundan ve yeni nesil teknolojik özelliklerle donatıldığından full kullanımda 3 yılı geçmemesinden korkuyorum. Bu yüzden 15W kullanıyorum ben. Ayrıca ayarlardan pil kısmına girip %85'den fazla şarj etmemesi için bir seçenek var. Pil ömrünün uzun olması için onu da aktifleştirdim. Çünkü telefonların pil sağlığı için %85'den fazla şarj edilmemesi ve %35'den aşağısındayken kullanılmaması öneriliyor. Cihazı uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız siz de böyle yapın. Sizin için çok önemli değilse hızlı şarj özelliğini kapatabilir ve yenileme hızını yani hertz (hz) değerini 120'den 60'a düşürebilirsiniz.

Hızlı şarj yada 25w kullanmayacaksam evde zaten adaptörüm var yani onlarıda kullanabilirim. Şeyi anlamadım 25wde ne sorun oluyorda kullanmıyoruz.

Hızlı şarj yada 25w kullanmayacaksam evde zaten adaptörüm var yani onlarıda kullanabilirim. Şeyi anlamadım 25wde ne sorun oluyorda kullanmıyoruz.
Pilin daha hızlı dolmasıyla alakalı. Bu videoyu izleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kadar takmaya gerek yok. 50 bin liralık cihaz değil sonuçta. Şurada kullanacağımız en fazla 3 bilemedin 4 sene. Ben de aynı telefonu kullanıyorum.

Hocam M34 bende de var. Cihaz 25W'a kadar adaptör destekliyor ancak 15W almanızı tavsiye ederim. M serisi geçmiş J serisi ile aynı klasmanda olduğundan ve yeni nesil teknolojik özelliklerle donatıldığından full kullanımda 3 yılı geçmemesinden korkuyorum. Bu yüzden 15W kullanıyorum ben. Ayrıca ayarlardan pil kısmına girip %85'den fazla şarj etmemesi için bir seçenek var. Pil ömrünün uzun olması için onu da aktifleştirdim.
Zamanında J7 Core kullanmıştım. Pilini 3. yılda Deji batarya ile değiştirdim ve toplam 3,5 yıl götürdü fakat 16 GB dahili hafıza yetmemeye başlayınca bıraktım.

Şuan M34 kullanıyorum ve %85 pil sınırlamasını çoğunlukla açık tutarım. Yeni adaptör satın almamak için elimde olan 15W adaptör kullanıyorum. Yinede pil konusunu bu kadar kafaya takmazdım.

Ne yaparsanız yapın iki yılı doldurunca pilin ömrü bitecek. Bunun için tasarlanıyorlar. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey, şarjdayken telefonla oynamamak diye düşünüyorum.

Zamanında J7 Core kullanmıştım. Pilini 3. yılda Deji batarya ile değiştirdim ve toplam 3,5 yıl götürdü fakat 16 GB dahili hafıza yetmemeye başlayınca bıraktım.

Şuan M34 kullanıyorum ve %85 pil sınırlamasını çoğunlukla açık tutarım. Yeni adaptör satın almamak için elimde olan 15W adaptör kullanıyorum. Yinede pil konusunu bu kadar kafaya takmazdım.
Açıkçası J6 Plus'ı 2018'in Aralık ayından beri kullanıyordum ve 2023'ün Kasım ayından itibaren artık şarj olmamaya başladığı için M34'e geçiş yaptım. Samsung gerçekten kaliteli cihazlar üretiyor ancak M ve A serisi S serisi kadar kaliteli olmamasına rağmen yeni nesil teknolojilerle donatıldığından daha hızlı fişi çekmesin diye böyle kullanıyorum. Şimdilik benim için bir sorun arz etmiyor.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar şuanlık evdekileri kullanıyorum eğer 25wattın fiyatı düşerse belki alabilirim indirim falan yakalarsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı