M3S alınır mı?

Bütçe
2000

arlovibre

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU - AMD Ryzen 5 5600X
GPU - Asus TUF Gaming RTX 3080
Anakart - MSI Mag X570 Tomahawk WIFI
RAM - 2x8 DDR4 3600 MHz
Kasa - Corsair 4000D
Monitör - ASUS TUF Gaming VG27AQZ 27 inç 165Hz
Mouse - VGN Dragonfly F1 Pro
Kulaklık - SteelSeries Arctis 7+ Wireless
Klavye - Akko Dracula Castle 5075B Plus Yellow Switch
Merhaba. Şu an SteelSeries Prime Mini Wireless kullanıyorum ve orta tuşunda tıklamama ve çift tıklama sorunu var. Bu yüzden yeni mouse almaya karar verdim. Sizce M3S alınır mı? Bunun yerine başka öneriniz var mı? Teşekkür ederim.
El ölçüm: 17 uzunluk - 8.5 genişlik - Tutuş şeklim: Claw ve Fingertip ortası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz.

O paraya bu var. Bütçe çıkarsa tabii.

Alınmaz.

O paraya bu var. Bütçe çıkarsa tabii.
Buna da baktım. M3S ile arasında ağırlık farkı dışında ne gibi fark var? M3S cok ucuza dusuyormus sanirim fiyatina degmezmis. Bunun fiyatina deger mi? Ve m3s dongle'sız 2k destekli ama bu dongle ile 4k destekliyor sadece sanirim. 2k ve 1k fark eder mi?

Bunu alın N11 kuponu + Nays ile çok daha uyguna gelir
Sekli viper v2 pro ya benziyor. V2 pro da düşünüyordum ama tekerleginde kronik toz kacma sorunu varmis, bozuyormus sanirim. Bunda da yok mudur aynisi?

Bu ConnectGame'de ara sıra 999 TL'ye düşüyordu. 1.500 TL'ye falan tercih edilmez bana kalırsa.

999 TL bedava zaten bu mouse için hocam, cam skatezi güçlü sensörüyle hala 1500'e alınabilecek bir fare bence. Dragonfly da 1800 liraydı ona bakarsanız

Sekli viper v2 pro ya benziyor. V2 pro da düşünüyordum ama tekerleginde kronik toz kacma sorunu varmis, bozuyormus sanirim. Bunda da yok mudur aynisi?
Yok diye biliyorum yine de araştırmanızda fayda var

M3S yerine Dragonfly F1 Pro mantıklı mıdır? Lamzu serilerine çıkmak mantıklı olur mu?

Bütçen nedir? M3S modelinden VGN, VGN'den Lamzuya çıkmak mantıklı olur mu demişsiniz. Bütçeniz nedir? En önemlisi bütçe, tabi ki Lamzu almak daha mantıklı olur.
Bütçem 2000 civarında. Ama lamzuya çıkmak hepsinden cok daha mantıklıysa, beni daha uzun yillar idare edecekse almışken iyisini almak isterim.

Bütçen nedir? M3S modelinden VGN, VGN'den Lamzuya çıkmak mantıklı olur mu demişsiniz. Bütçeniz nedir? En önemlisi bütçe, tabi ki Lamzu almak daha mantıklı olur.
Ama VGN normal kullanım ve rekabetçi fps oyunlar icin yeterli olacaksa ve malzeme kalitesi beni uzun süre götürecekse (aldigimi dikkatli kullanan birisiyim) o zaman VGN mantıklı olur. Wraith sitesine yine baktim cunku ve hep bir üstü var sanirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı