M4 Aqua vs Z2 ya da 1000-1100 TL telefon tavsiyesi

hexadecimal

Hectopat
Merhaba technopat üyeleri. 1000-1100 TL Bütçem var. Sony Xperia Z2 2.El veya M4 Aqua sıfır arasında kararsız kaldım. Özellikle bu telefonları kullanmış olanlar cevap verirse memnun olurum. Benim için en önemli olanı sağlamlık ve hız bu konuda iyi olan başka model varsa yine öneri alabilirim. Konu biraz acil en geç salı gününe kadar karar vermeliyim. Şimdiden teşekkürler.

Aşağıda iki telefonun karşılaştırması var.
Sony Xperia M4 Aqua vs Sony Xperia Z2

Son düzenleyen: Moderatör:
Xperia Z2 gerçekten güzel bir telefon. Kamerası kötü. Pil performansı ve dayanıklılığı çok iyi. M4 Aqua'dan daha iyi bir cihaz. Nihayetinde amiral gemisi bir cihaz. Ama ikinci el Z2 alacağınıza Zenfone 2 alın. Hem daha iyi ve hemde sıfır bir cihaz alırsınız.

Son düzenleme:
Temiz 2. el Z2 bulursanız alın derim. M4 Aqua kullanıyorum 3 gün oldu alalı. Telefondan memnunum, şuan için hafızası biraz kısıtlıyor beni. Android 6 ile hafıza sorunu ortadan kalkacak. İyi bir cihaz tek sorunu şuan için hafızası diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı