M4A1-S susturucuyu çıkartınca daha fazla mı hasar verir?

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar az önce M4A1-S ile ölüm maçı oynuyordum. M4A1-Snin susturucusunu çıkarttım ve öyle oynayınca mermiler daha fazla dağılıyor ama daha fazla hasar veriyor gibi düşünüyorum. Susturuculu oynayınca 7-8 mermide ölüyor, susturucusuz oynayınca 5 mermide öldürüyor gibi. Sizce susturucusuz daha fazla mı hasar verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar az önce M4A1-S ile ölüm maçı oynuyordum. M4A1-snin susturucusunu çıkarttım ve öyle oynayınca mermiler daha fazla dağılıyor ama daha fazla hasar veriyor gibi düşünüyorum. Susturuculu oynayınca 7-8 mermide ölüyor, susturucusuz oynayınca 5 mermide öldürüyor gibi. Sizce susturucusuz daha fazla mı hasar verir?

Bunu antrenman mapine gidip deneyebilirsin ama ikisi de aynı hasarı veriyor.

Arkadaşlar az önce M4A1-S ile ölüm maçı oynuyordum. M4A1-Snin susturucusunu çıkarttım ve öyle oynayınca mermiler daha fazla dağılıyor ama daha fazla hasar veriyor gibi düşünüyorum. Susturuculu oynayınca 7-8 mermide ölüyor, susturucusuz oynayınca 5 mermide öldürüyor gibi. Sizce susturucusuz daha fazla mı hasar verir?
Susturuculu fazla seker ama adam merminin nereden geldiğini anlayamaz. Susturucusuz sekmez ama ses çıkarır. Başka farkları yoktur.

Susturuculu fazla seker ama adam merminin nereden geldiğini anlayamaz. Susturucusuz sekmez ama ses çıkarır. Başka farkları yoktur.
Tam tersi değil miydi? Susturuculu iken daha az sekiyordu bildiğim kadarıyla.

Botlarla alıştırma yapaken bana da öyle geliyor, sanki susturucuyu çıkarınca daha çok hasar veriyormuş gibi. Ama bildiğim kadarıyla susturuculu veya susturucusuz arasında hasar farkı yok.

Arkadaşlar az önce M4A1-S ile ölüm maçı oynuyordum. M4A1-snin susturucusunu çıkarttım ve öyle oynayınca mermiler daha fazla dağılıyor ama daha fazla hasar veriyor gibi düşünüyorum. Susturuculu oynayınca 7-8 mermide ölüyor, susturucusuz oynayınca 5 mermide öldürüyor gibi. Sizce susturucusuz daha fazla mı hasar verir?

2 Mermi sekiyor vs olabilir.

Zaten flank/sessiz oynamayacak adamın M4A1 alması yanlış.
Her şekilde M4A4'ü üstün buluyorum. Spray yapmayı bilmeyen ve yeni başlayanların silahıdır M4A1-S bana göre. M4A4 birazcık spray ile canavar oluyor. Uzak mesafede de HS atmak daha kolay geldi M4A4 ile bana. Anca takımca paramız azdır, yerde M4A1-S vardır, öyle alırım o silahı.

Geri
Yukarı