M4A4 vs M4A1-S

Selvan

Decapat
Arkadaşlar hangisi daha fazla damage vuruyor? Spray yapmayı biliyorum ama hangisi daha fazla hasar vuruyor? Ben bir yerde M4A4'ün zırh delme oranı daha yüksek diye duymuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda yetenek diye bir şey kalmayacak yakında. Her yerde AUG oynayanlar ve M4A1-S'e gelen bufflar sağolsun, basit bir oyun oldu😡 Önceden bir zorluğu vardı CS'nin.
Sprey atabiliyorsan M4A4 dicemde, M4A1-S biraz daha buff alırsa M4 tek çeşide dönücek...

378175

Temmuz 2018 tarihli bir yazıda kullanılmış.

378176

Bu ise kasım 2016.

M4A4 daha hızlı ateş eder. Yakından kevgire çevirir. Ofansif(saldırı odaklı) oynamaya daha uygundur. Ancak CT'ler A ve B bölgelerini korumak zorundadırlar. M4A1 uzağa daha iyi sıkacaktır. CT'lerin oynaması gereken Defansif(savunma odaklı) oyun şekline daha uygundur. Düşmanlarınızın üstüne yürüyorsanız(CT'nin yapmaması gereken şey) M4A4,savunma odaklı oynuyorsanız M4A1

@StronkComrade
P90 neyse aynı benim gözümde CS'de. Hiçbir yetenek istemiyor, sadece scop açıp 2-3 seri mermi bitti. Kullanan insanlara bir şey diyemiyorum Valve'nin bu kadar oyunu basite indirmesi beni sinir ediyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı